Başkent Doğalgaz İş Başvurusu

Başkent Doğalgaz 2007 yılında Ankara’da kurulmuştur. İki milyonu aşkın aboneye hizmet veren kurum, Türkiye’nin en eski ve ikinci büyük dağıtım şirketidir. Resmi adı Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. olan kurum, 2017 yılına kadar geçerli olan bir lisansa sahiptir.

Kurum; müşteri odaklı, güvenli ve kaliteli hizmeti benimsemiştir ve Türkiye nüfusunun %7’sine hizmet vermektedir. Kurum, doğalgaz dağıtım pazarlama sektöründe köklü ve dinamik bir yapım üstlenmektedir. Şirket olarak kaliteli doğalgazı sürekli ve ucuz olarak tüketici ile buluşturmayı misyon olarak benimsemiş olan şirket, rekabete dayalı esaslar içerisinde ve çevreye zarar vermeyecek biçimde çalışmaktadır.

Başkent Doğalgaz 2 Temmuz 2009 tarihinde Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından özelleştirme programına alınmıştır. Süreç, 25 Ocak 2013 tarihinde başlamıştır. Başkentgaz’ın tüm hisselerinin tamamen özelleştirildiği tarih ise 31 Mayıs 2013’tür.

Kurumun değerleri arasında; sürdürülebilirlik, girişimcilik, proaktiflik, güven ve empati yer almaktadır. Kurum profesyonel anlayışı kaybetmeden, değerleri doğrultusunda kurumsal bir hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinin bir şirket olarak önemli olduğuna inanan kurum, aynı zamanda toplumsal sorumluluklarının da farkındadır. Kurum, müşteri memnuniyeti ile kurum çalışanlarının bağlantılı olduğunun farkındadır. Bu sebeple kurum; işini seven, İş Sağlığı ve Güvenliği Kuralları’na uyan, çevre ve kalite konusunda bilgili, sosyal politikalar üreten proaktif bir ekip oluşturma gayretindedir. Çalışanlarına sürekli güncel yasa ve mevzuatlar konusunda eğitim veren kurum, aynı zamanda standartlara uygun bir ekip ile yol almak konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Başkent Doğalgaz İletişim Bilgileri
Adres; Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Toros Sk. No:20 Sıhhıye/ANKARA

Başkent Doğalgaz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başkent Doğalgaz firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başkent Doğalgaz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. zeki yiğit dedi ki:

  23 yaşındayım doğal bölümü mezunuyum 2 yıllık üniversite diplomam var iş arıyorum

 2. şenol dedi ki:

  acıl işe ihtiyacım var lutfen yardımcı olursanız cok sevınırim cok teşekkurler

 3. Savas sirin dedi ki:

  İş arıyorum, yaşım 25, lise mezunuyum, evliyim, her iş yapabilirim saygılar.

 4. Erhan dikili dedi ki:

  2 aydır işsizim.2tane çocuğum var.B sınıfı ehliyetim var Src 2 ve 4 var.10sene özel eğitimde şöförlük.yaptım.acil.işe ihtiyacım.var.ilginize teşekkürler

BİR YORUM YAZ