Başgimpa Market İş Başvurusu

Başgimpa Market birçok marketler zinciri gibi bir bakkal dükkanı ile sektöre giriş yapmıştır. 1989 yılında Abdullah Başdurak ve oğulları tarafından kurulan bakkal; 1991 yılında Ankara’nın Altındağ ilçesinde zincirin ilk halkasını açtı. Bir aile şirketi olduğu için amatör ruhu kaybetmeden profesyonel bir bakış açısı ile çalışan market, büyük bir istikrarla yola devam etmektedir.

Şirket, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Marketin Altındağ, Keçiören, Pursaklar, Mamak, Kazan, Çubuk, Bolu, Devrek, Çankaya, Yenimahalle gibi ilçelerde şubelere sahiptir. Şirketin hedefi Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermektir. Bu hedefe uygun olarak şirket 2009 yılında Ankara dışındaki ilk marketini Bolu’da açmıştır. Bu açılışın sonrasında Bahçelievler’de 2011 yılında bir diğer şubeyi açarak büyümeye devam eden şirket, Bolu’daki market sayısını da altıya yükseltmiştir.
Marketler zincirinin gıda sektörünün yanı sıra B&A Collection adı altında hazır giyim mağazaları da bulunmaktadır.

Başgimpa Market kaliteli ürün yelpazesini ucuza müşteri ile buluşturmayı hedeflemiş ve buna uygun olarak büyümeye gitmiştir. İstihdama da büyük katkı sağlayan şirket, aynı zamanda “Bereketli Alışveriş” mantığı ile hareket etmektedir. Şirket çalışanlarına verdiği önem ile de kendini belli etmektedir. Müşteri memnuniyetinin doğrudan çalışan memnuniyeti ile alakalı olduğuna inanan şirke, bu sebeple çalışanlarına her konuda eğitim vererek, aynı zamanda onların mutlu olması için elinden geleni yapmakta ve hizmet içi eğitimlerin yanı sıra çalışan motivasyonuna da yatırım yapmaktadır.

Başgimpa Market İletişim Bilgileri
Adres; Karapürçek Mah. Yeşil Kuşak Cad. No:49 Altındağ/ANKARA

Başgimpa Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başgimpa Markette kariyer yapabilirsiniz. Başgimpa Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ