BASF Yapı Kimyasalları İş Başvurusu

1880 yılında ilk kez Türkiye’deki müşterilerine boya satışına başlayan BASF, 1925 yılında diğer büyük Alman kimya şirketleriyle birleşti. 1927’ de Türkiye ile dağıtım sözleşmesi imzalandı. 1954 yılında İstanbul merkezi, At – ArslanTürk Boya temsilcilik anlaşması yaptı. Türk Hükümetinin BASF’ın Türkiye’de üretim merkezi kurabilmesini onayladıktan sonra Sümerbank ile birlikte 1968 yılında şirket kuruldu. 2009 yılında Türkiye’deki tüm BASF şirketleri Bostancı’da birleştirildi. 2011 yılında yüz binlerce çocukla buluşan BASF Kid’s Lab ilk kez Türkiye’de düzenlendi.

BASF yüz binin üzerindeki çalışanıyla dünyanın bir çok ülkesinde ve sektöründe bulunan müşterilerinin çalışmalarını destekliyor ve toplamda 350 den fazla üretim alanı ile çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca BASF’ın Dünya’nın bugünü ve geleceğiyle ilgi yazılara ulaşabilen online dergisi bulunuyor.

2050 yılında Dünya nüfusunun yaklaşık 9 milyara ulaşacağına dikkat çeken BASF yaşanılabilir bir çevreye, dengeli bir iklime, yeterli miktarda temiz su kaynağına ihtiyacımız olduğunu ekliyor ve bilim adamlarının bu yüzden emisyonları azaltmaya ve kaynakları daha verimli kullanmaya yönelik çözümler üzerinde çalıştığını, çiftçilerin mahsul verimini sürdürülebilir bir biçimde arttırmalarına, mahsullerin sıcağa ve sele karşı daha dayanıklı olmalarına yardım ediyorlar çünkü sonuç olarak her gün 9 milyar tabağın dolması gerektiğini düşünüyorlar. İnsanlar kimya ile yaşam kalitelerini yükseltmek istiyorlar ve BAFS toplumun şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarına cevap vermek için katkıda bulunuyor ve sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyor.

BASF Yapı Kimyasalları İletişim Bilgileri
Adres; Gebze Organize Sanayi Bölgesi (gosb), İhsan Dede Caddesi, 1000. Sokak, No: 1017-1019, Gebze, Kocaeli

BASF Yapı Kimyasalları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BASF Yapı Kimyasalları firmasında kariyer yapabilirsiniz. BASF Yapı Kimyasalları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ