Başer Kimya İş Başvurusu

Günümüzde ABC Deterjan San. ve Tic. AŞ. olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Başer Kimya, 1972 yılında deterjan hammaddesi üretimiyle kimya sektörüne giriş yapmıştır. Osmaniye’de kurulan şirketimiz, kısa sürede, “Tek” markasıyla krem deterjan üretimine başlamış, 1985 yılında da toz deterjan üretimine geçmiştir.

2015 yılı itibarıyla Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde, 85.000 m² alana kurulu, 5 ayrı üretim tesisinde: Toz deterjan üretimi, Kimyasal yarı mamul üretimi, Sıvı grubu üretimi, Kozmetik üretimi ve Şişe üretimi yapmaktadır.

Başer Kimya, Türkiye’nin en tecrübeli ve güçlü temizlik ürünleri üreticileri arasındadır. 3 farklı markayla müşterilerine kaliteli ve hesaplı temizlik ürünleri sunmaktadır.

Markalar
Tek : Çamaşır ve bulaşık temizliği
ABC : Çamaşır, bulaşık ve sert yüzey temizliği
ALFA : Çamaşır ve bulaşık temizliği alanında tüketicilerimize ekonomik ve kaliteli seçenekler sunmaktadır.

Hızlı ve istikrarlı büyümesinin ardında; koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, insan kaynakları yatırımları, teknoloji yatırımları, ar-ge araştırmaları ve toplam kalite yönetimi anlayışına dayanan kurumsal politikaları yatmaktadır.

Başer Kimya İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Gülsan Plaza No: 22 Kat: 4 Kavacık 34829 Beykoz – İstanbul

Başer Kimya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başer Kimya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başer Kimya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Bekir kaya dedi ki:

  Ben bu fabrikanızda çalışmak istiyorum nasıl başvurabilirim çalışabilirim

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Başer Kimya iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz

 2. Hasan karatas dedi ki:

  Ben bahçe osmaniye abc fabrikasında çalışmak istiyorum ismim hasan karatas sizin bu sizin fabrikada çalışmak istedim düz işçi olarak çalışmak istedim ben ne zaman başlaya bilirim bu ise ben birde ne yapmamız gerekir hangi evrakları çıkarmam gerektir diyodyudum birde bu sizin işinizi gördüm çok beyendim cok iyi bir is olduğunu düşündüm saygılarımla sunarım

 3. Hasan karatas dedi ki:

  ismim hasan karatas ben bu sizin osmaniye bahçedeki fabrikanizi gördüm çok beyendim sizin bu fabrikasında çalışmak istiyorum ben bu abc fabrikasında çalışmak istiyorum işçi olarak çalışmak istiyorum sizin fabrikada sayın abicim ben bu ise ne zaman başlaya bilirim diyodum sayın abicim saygılarımla sunarım

BİR YORUM YAZ