Başer Faktoring İş Başvurusu

Başer Faktoring, 1995 yılında İstanbul merkezli kurulmuş olup, 28.800.000 TL sermayesiyle yurtiçi faktoring alanında hizmet veren; saygın, güvenilir ve güçlü kuruluşlardan biridir.

Çoğunluk ve kontrol hisselerinin BİCA Holding tarafından satın alınmasıyla kurumsal yapısı güçlenen şirketimiz, finans sektöründeki yerini, sunduğu kaliteli hizmet anlayışıyla her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.

Misyon
Dünyada ve özellikle de ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ederek, profesyonel, genç ve deneyimli uzman kadrolarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, müşterilerimize kaliteli, hızlı, güvenli ve kurumsal çözümler üretmek ve her türlü finansman ihtiyaçlarına cevap verebileceğimiz işbirliğini oluşturmaktır.

Vizyon
Sektörde var olan yerimizi güçlendirerek ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutarak daha da yüksek seviyelere getirmektir.

Gücümüz; Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak, Deneyimli, genç ve dinamik kadromuz, Güçlü sermaye yapısı, Müşterilerimize özel hazırladığımız çözüm önerileri, Adil, güvenilir ve şeffaf anlayışımızla her geçen gün artmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana Faktoring Derneği’nin aktif bir üyesi olan Başer Faktoring, Türkiye’nin çeşitli illerinde açtığı şubelerle hizmet ağını genişleterek daha çok müşteriye yerinde ve zamanında uygun çözümler üretme gayretindedir.

Şubeler: İstanbul, Balgat, Genel Müdürlük, Kartal, İkitelli, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Gaziantep şeklindedir.

Başer Faktoring İletişim Bilgileri
Adres; Ömer Avni Mh. İnebolu Beytülmalcı Sk. Haktan İş Merkezi No: 39 K:4 Kabataş 34427 İstanbul

Başer Faktoring Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başer Faktoring firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başer Faktoring insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ