Basel İlaç İş Başvurusu

Basel İlaç 2003’de kurulmuş İstanbul merkezli olup Sakarya’da fabrikası bulunmakla birlikte edindiği tecrübelerle ve artan başarı hikayeleriyle faaliyetlerine devam etmektedir. Basel İlaç sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreyi ve doğayı korumayı insanların sosyo-kültürel gelişimine katkı sağlayıcı tedbirler almayı, istihdam ettiği her bir personelinin kişisel yeterlilik, iş gücü, bilgi, tecrübe ve gelişimini arttırmayı kendine amaç edinmiştir. Toplumuzun değer yargılarından, ülke insanına hizmet etme bilincinden aldığı güçle, mevcut başarısı arttırmayı ve her zaman ilerlemeyi kendisine hedef olarak belirleyen Basel İlaç, güvenilirlik, girişimcilik ve yenilikçilik, etik kurallara saygı gösterilmesi, insana ve doğaya saygınlık, kalite öncülüğü ve marka güvenilirliği değerleriyle faaliyet göstermektedir.

Satış ve pazarlama, medikal, AR-GE, Ruhsatlandırma ve resmi ilişkiler, Finans, İnsan kaynakları, Bilgi işlem, Hukuk departmanlarını bünyesinde bulunduran Basel İlaç başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli noktalardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü izliyor. Uygun nitelikteki adaylar sırayla; İnsan Kaynakları ön görüşmesi, İlgili Birim Yöneticisi görüşmeleri, Referans Kontrolü görüşmesi mülakatlarından geçmektedir. Bu ssüreç sonunda uygun bulunana adaylara iş teklifi yapılır ve anlaşılması halinde giriş işlemleri uygulanır. Basel İlaç çalışanlarının kişisel ve mesleki alandaki gelişimlerini çeşitli eğitimlerle desteklemektedir.

Antibiyotik grubu, antidepresan grubu, mukolitik grubu, vitamin ve mineraller Basel İlaç’ın ürün portföyünü oluşturuyor.

Basel İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Maltepe Mahallesi Eski Çırpıcı Yolu Sokak Merter İş Merkezi No: 2/1-8 Zeytinburnu / İSTANBUL

Basel İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Basel İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Basel İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Taner dedi ki:

    Merhaba ben 32 yasinda lise menzunu 15 yildir aktif arac kullaniyorum zeytinburnunda oturuyorum iyi gunler

BİR YORUM YAZ