Başdaş Market İş Başvurusu

Başdaş Market perakendecilik sektörüne 1995 yılında adımını atmıştır. 35 metre karelik bir dükkan olarak sektöre giriş yapan market; kısa zaman içerisinde kaliteli anlayışı ve müşteri memnuniyetini birleştirerek sektörde büyüyen isimler arasında katılmayı başarmıştır.

Başdaş Market 1999 yılında Başdaş Marketler Zinciri olarak perakende sektör içerisindeki zincir market grupları arasında girmiştir. Sektörde geçirdiği zaman içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan şirket, büyüme ile ilgili de gelişmeleri takip etmiş, çeşitli sektör çalışmaları yapmış ve bunun sonucunda da büyümeyi başarmıştır. 2015 yılına baktığımız zaman 4000 m2 kurulu depolama alanında et işleme tesisi, meyve sebze soğuk hava depoları, peynir vakum ve paketleme bulunmaktadır. Bu tesiste aynı zamanda 8000 m2 mağaza alanı, 50 yazar kasa, 250 personel vardır. şu anda mağaza sayısı 13 olan marketler zinciri; Gaziemir-4, Torbalı-3 mağazalarını da yakın zamanda hizmete açmayı planlamaktadır.

Marketler zinciri, perakendecilik sektörünün gelişmesini sağlayacak adımları atmayı ve sektöre yeni bir soluk getirecek yeni bakış açıları geliştirerek, sektörün gelişmesine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetine verdiği önem ve yenilikçi anlayışı ile fark yaratan şirket, kurumsal bir anlayışla çıktığı yola fark yaratarak devam etmektedir. İzmir’de pek çok semtte görmeye alışkın olduğumuz market, bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Kaliteli Hizmet, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti marketler zincirinin çıkış noktasıdır.

Başdaş Market İletişim Bilgileri
Adres; Aziziye Mah. Rakım Erkutlu Cad. 35270, Konak, İzmir

Başdaş Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başdaş Markette kariyer yapabilirsiniz. Başdaş Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ÖNDER HAKKI ORAL dedi ki:

    55 yaşında emekliyim. Ön muhasebe halkla ilişkiler ve tezgahtarlık işi yaptım. Firmanızda yapabileceğim işde çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

BİR YORUM YAZ