Basaş Ambalaj İş Başvurusu

Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasıyla hizmet veren Basaş Ambalaj üretim birimlerinin hepsini aynı fabrika içinde toplamıştır.

Yüksek performanslı, yenilikçi, çalışkan, görev bilinci olan, yaratıcı, genç ve dinamik ekip çalışanlarıyla Basaş Ambalaj müşterilerine mükemmeli ve en iyiyi en kısa zamanda vermeyi hedefler.
Ekstruder hammaddeyi eritip, karıştırıp, istenilen basınçla verme işlemini yapan makinadır. Ve bu aşamada toz ve granül halindeki ham maddeler istenilen ürün haline getirilir.

Rotagravür baskı, gıdasal ve hıjyenik ürünlerin ambalajlarındaki baskıların gerçekleştirilmesinde kullanılır. Basaş Ambalaj rotogravür baskı tekniğiyle her an hizmet sunmaktadır.

Laminasyon, ambalajın daha güzel görünmesini, uzun vadeli koruma sağlaması, ışığa karşı duyarlı olan ürünlerin ışığa temasını kesmesi, ürünlerin boyayla temasını bitirmesi amacıyla kullanılır. İhtiyaca göre PVC, OPP ve diğerleri bu aşamada birleştirilerek bir ya da birden fazla kat olarak laminasyon sağlanır. Ambalajlara kesme ve dilimleme işleminden sonra müşterinin talebine göre istenilen hale getirilmiş olur ve rulo şeklinde alıcıya sunulur.

Basaş Ambalaj yüksek kalite standartlarıyla sıfır hataya mümkün olduğunca yaklaşabilmeyi hatta sıfır hatayı yakalamayı hedefliyor.

Alanında uzman çalışanlarının ve geniş makine parkındaki araçların entegre çalışmalarıyla Tasarım, grafik gibi aşamalar tamamlanır. Grafik aşamasından sonra tasarımlar baskı bölümüne gönderilir.

Baskı işlemleri tamamlanan ambalajlar ise özenli ve titiz bir şekilde koli haline getirilirler ve en kısa zaman zarfında sevkiyat departmanındaki personellerce müşterilere teslim edilir.

Basaş Ambalaj İletişim Bilgileri
Adres; 2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GAFFAR OKAN CAD. D:10 ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ

Basaş Ambalaj Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Basaş Ambalaj firmasında kariyer yapabilirsiniz. Basaş Ambalaj insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ