Başarı Tıp Merkezi İş Başvurusu

Başarı tıp merkezi temelleri 2000 yılına dayanır. O zamanlar ki adı ile Medi Başarı Tıp Merkezi olarak biliniyordu. Yaklaşık 15 yılı aşkın bir süredir kaliteli ve ilgili sağlık hizmetleri ile faaliyetlerine devam ediyor. Opr. Dr. Hicabi Gökdereli tarafından atılan Medi Başarı Tıp Merkezi bugünkü Başarı Tıp Merkezi adını sonradan almıştır. Her geçen gün kendini, kapasitesini ve kalitesini artıran Medi Başarı Tıp Merkezi 2014 yılında teknolojinin imkanları ile tam anlamıyla kavuşmuştur. Aşağıda Başarı Tıp Merkezi bölüm ve ünitelerinin isimleri verilmiştir.

Başarı Tıp Merkezi Ünite Ve Bölümleri, 20 farklı polikliniği, 1 yeni doğan ünitesi, 1 yetişkin yoğun bakım ünitesi, 4 ameliyathanesi ve Otel konforunda 100 yataklı hasta odaları bulunmaktadır. Ayrıca birçok laboratuar ve görüntüleme hizmetleri de aşağıda listelenmiştir. Görüntülüme ve Laboratuar Hizmetleri, MR, Mamografi, Tomografi, Ultrasonografi, Renkli Doppler, Röntgen şeklindedir.

Ayrıca Başarı Tıp Merkezi personel ihtiyacına göre kariyer.net üzerinden ilanları gizlilik ilkesine bağlı şekilde yürütüyor. Adaylar öncelikle İnsan Kaynaklarına gelerek mülakata giriyor. Uygun bulunan adaylar da daha sonra bölüm başkan ve yöneticileri ile bire bir mülakata girip başarılı olmaları bekleniyor. İşe alım sırasında başarılı tüm adaylar arasından en uygun olanının seçilmesi ile en yakın zamanda işe başlıyor. Açık pozisyon ve kriterleri görmek için birebir hastaneye gelinebileceği gibi internet sitesi üzerinden de görebilirsiniz.

Başarı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mahalle, Hekimsuyu Caddesi, No:53 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul

Tel: 0850 288 8 277

Başarı Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başarı Tıp Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başarı Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ