Başarı Ticaret İş Başvurusu

Ankara’da 1989 yılında kurulan Başarı Elektronik A.Ş kurulduğu yıl ve ileriki yıllardaki mobil telefon onarım ve satış işlerinin artması neticesinde farklı bir alana daha açılmayı düşünmüştür. Başarı ticaret ve hizmetleri A.Ş adı ile farklı bir hizmet sunmayı planlayıp bu amaca uygun çalışmalar gerçekleştirmiştir. Başarı Ticaret ülkemizde katma değerli dağıtım konusunda mobil perakende sektörünün en etkini olduğu 3000’e yakın satış noktası ile kanıtlamıştır.

Yine Başarı Ticaret mobil yaşama dair, müşterilerin katma değer ve kaliteli ürün beklentilerini karşılamak için 20 yıldan daha fazla bir süredir çalışmaktadır. Başarı ticaret mobil dağıtım kanallarını geliştirmek ve daha hızlı ulaşım sağlamak adına birçok iş ortaklığına imza atmış ve internet sayesinde bu yönde birçok yatırım yapmıştır. Kuruluşundan çok değil 10 yıl sonra Samsung, 2013’de LG ve 2014 yılında mobil cihazların distribitörlüğünü bünyesine katmıştır. Kurulduğu 1989 yılından bu yana kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışma gösteren Başarı ticaret şimdilerde ülkenin birçok şehrinde bayileri bulunuyor. Aşağıda bu şehirler verilmiştir.

Başarı Ticaret Bayisi Şehirler, İstanbul, Bursa , İzmir, Antalya, Ankara, Adana, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Erzurum şeklindedir.

Gibi birçok şehirde hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca Başarı Elektronik A.Ş adı ile başlayan ve farklı faaliyetler gerçekleştiren birçok farklı hizmetleri ile ülkenin istihdamına katkı bulunmuştur. Kaliteli iş hayatı ve hizmetleri ile personel alımlarını sürekli olarak ilan sayfalarında güncelleyen Başarı Ticaret kendilerine ekip arkadaşları aramaya devam ediyorlar.Başarı Ticaret İletişim Bilgileri
Adres; Eski Üsküdar Yolu Cad. Erkut Sok. Üner Plaza No:12/1 B Blok Ataşehir / İstanbul

Başarı Ticaret Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başarı Ticaret firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başarı Ticaret insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ