Başarı Teknik Servis İş Başvurusu

Başarı teknik servisi uzun yıllardı ülkemizde hizmet vermekle birlikte Başarı Elektronik Satış sonrası hizmetler adı ile 1991 yılında Ankara’da hizmete girmiştir. 1992 yılında İstanbul’da kurulan servis hizmetleri ile kendini geliştirmiştir. Yine 1992 yılında öncelikle aşağıdaki telefonlara hizmet verilmiştir.

Cetelco NMT telefonları, Phlips Pagers Marka telefonların onarımları ile ilgilenmiştir. 1993’de İzmir’de 1995’de Adana ve Bursa’da faaliyete geçerek merkez ağını oldukça geliştirmiştir. 1994 yılında Nokia telefon ve 1996 yılında Nokia televizyon onarım işine başlamıştır. 1999 yılında şuan ki adı ile yani Başarı Teknik Servis Hizmetleri ve Ticaret A.Ş adı ile hizmet vermeye devam etmiştir. Daha sonra Samsung ve Kenwood GSM onarımı da yapmaya başlamıştır. 2000 yılında onarım bünyesine Alcatel, Sony GSM’de dahil etmiştir. 2001 yılında pazarlama departmanını da kurarak küresel bir firma olma özelliğine kavuşmuştur. 2002 yılı itibari ile Türkiye’de toplam 12 teknik servis merkezi ile hizmet vermeye başlanmıştır. 2004 yılı içerisinde de İSO kalite belgesini alan bir kuruluş olmuştur. Başarı Teknik Servis bünyesinde çalıştırdığı toplamda 140 çalışanı ile istihdam sağlamış ve bu sayı gün geçtikçe artarak devam etmeye başlamıştır. Ülkenin istihdam sorununa bir katkıda bulunmasını kendisine bir vazife bilen Başarı teknik servis hizmet verdiği birçok ilde istihdam sorununu azaltmaya çalışmıştır. İlan sayfalarında bulabileceğiniz ilanların hangi şehirlerde verildiği aşağıda sıralanmıştır.

Hizmet Verdiği Servis Merkezleri; Ankara (Kızılay), İstanbul (Kadıköy, Bakırköy), İzmir, Adana, Erzurum, Diyarbakır ve Samsun.

Başarı Teknik Servis İletişim Bilgileri
Adres; Next Level Ofis, Eskişehir Yolu (Dumlupınar Bulvarı), No:3 A Blok 27.Kat No: 124-125 Söğütözü / ANKARA

Başarı Teknik Servis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başarı Teknik Servis’te kariyer yapabilirsiniz. Başarı Teknik Servis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ