Başarı Koleji İş Başvurusu

Okul hayatın bir parçası olduğu şu günlerde kendini geliştiren ve geliştirmeye devam edecek çocuklar içinde çok önemli bir kurumdur. Böylesine önemli bir kurum, ülkenin geleceği ve selameti içinde oldukça önemlidir. Eğitimli bilinçli insanlara ihtiyacın bulunduğu ve bulunacağı ülkemizde, başarılı holding sahiplerinin de kolej ve okul ihtiyacını gidermek istemekte ve başarılı öğrencileri kendi bünyesine katmaktadır. Başarı Koleji bu özelliği ile kendisini diğer kolejlerden farklı olarak mezun olunması şartı ile kendine uygun bir iş ve gelecek sıkıntısı çekmeme gibi birçok fırsat sunmuştur.

Başarı Koleji Başarı holdingi bünyesinde sadece bir dal olmakla birlikte elektronikten saate birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Bu sayede istihdam sorununun birçoğunu şirketleri vasıtası ile karşılayan holding geleceğe güçlü ve faydaları yetiştirmeyi de kendilerine bir vazife olarak biliyor. Başarı koleji bünyesinde bulunan uzman hocaları ile birlikte çocuğunuzun eksiklerini birebir ya da sınıf içerisinde çözerek gelişimine ve öz güvenine büyük katkılar sağlıyor. Ayrıca diğer alanları gibi Başarı Kolejinin de birçok istihdam alanı sağlamaktadır.

Yetenekli bilgili öğretmen alımlarının yanı sıra kolej işlerini, temizliğini ve güvenliğini sağlayacak birçok personel ihtiyaç duyuyor ve bu ihtiyaçlarını siteler ve ilan sayfaları üzerinden duyuruyor. Aşağıda Başarı Holdinginin Başarı Kolejini de içerisinde barındırdığı diğer birkaç hizmet sektörü verilmiştir. Bu hizmet sektörlerinin birçoğu ile istihdam sağlamaya devam etmektedir.

Başarı Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Dr. Suphi Ezgü Sokak No: 6 Mecidiyeköy, 34387 Şişli İstanbul

Başarı Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başarı Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Başarı Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ