Başarı Holding İş Başvurusu

Holdingin temellerini Ferda Yıldızın attığı ve 1989 yılında Başarı Elektronik firmasının kurulması ile atılmıştır. Genellikle telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren Başarı Holding birçok alanda da faaliyet göstermeye devam etmiştir. Başarı Elektronik şirketi ile başlayan Başarı Holding serüveni 2014 yılı itibari ile 11 şirkete çıkarak büyük bir başarı göstermiştir. Bu şirket ve firmaların bazıları aşağıda yer almaktadır.

Başarı Holding Bünyesindeki Şirketler; Başarı Elektronik, Başarı Ticaret, Başarı Teknik Servis şeklindedir.

Şirketlerin Faaliyetleri
Biraz bu şirketlerden bahsetmek gerekirse Başarı elektronik insan için teknoloji görüşüne kabul ederek bu koşullarda müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek yerli takograf cihazını üreterek büyük bir başarı gösteren Başarı Holding sahibi Ferda Yıldız’da aynı yıl İlklerin üreticisi bir patron unvanını almıştır.

Başarı Ticaret ise Başarı Holding bünyesinde Başarı Elektroniğin daha çok mobil cihazlar ile ilgilenmesi sonucu kendine yeni bir faaliyet alanı oluşturmuştur. Üstün başarılara bu sektörde de devam edene Başarı Holdingi birçok şehirde ticaret alanında hizmet vermeye devam ediyor.
Başarı Teknik Servis bünyesinde bulundurduğu uzman servis personelleri ile birçok telefon markası onarım işini üstlenmiş ve 20 yılı aşkın bir süredir bu hizmete de devam etmektedir.
Başarı Holding daha birçok farklı şirketleri ile ülkenin sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak istihdam sorununu elinden geldiği kadar çözmeye çalışmıştır. Sonucunda 11e yakın şirketi ile yüzlerce personeli bünyesinde barındıran Başarı Holdingi personel alımlarına da ilan sayfaları üzerinden devam ediyor.

Başarı Holding İletişim Bilgileri
Adres; Dumlupınar Bulvarı Kızılırmak Mah. No:3 Next Level Ofis A Blok Kat:27 124-125 Söğütözü / ANKARA

Tel :0 312 409 50 00
Faks :0 312 409 50 44
E-Posta :web@basari.com.tr

Başarı Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başarı Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Başarı Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Alexandra dedi ki:

    (fix of first comment)We all found each other on facebook and got together every now and then. Then Sean deleted his acittnu.(conocnue to second comment)

BİR YORUM YAZ