Başaranlar İş Başvurusu

Konya’nın büyük bir geçmişe sahip ailelerinden bir olan Başaran ailesinin bir aile şirketi olarak dikkat çekiyor. Konya’da yaklaşık 700 yıllık bir geçmişe sahip bu aile başarısını Başaranlar şirketlerinin açılması ile tescillemiştir. Başaranlar şirketi, iki dalda profesyonel hizmet vermektedir. Birincisi Başaranlar Mühendislik Elektrik San. Tic. Ltd. Şti ve ikincisi Başaranlar Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şti’dir. Bu iki branş dalında uzman isimler tarafından yönetilen Başaranlar holding 1975 yılında Elektrik mühendisi Ali Kemal Başaran ve yine elektrik mühendisi Osman Başaran tarafından kurulmuş ve öncelikli amaçları sadece yer aldığı coğrafyanın ihtiyaçlarını karşılamak olan Başaranlar Mühendislik Elektriğin tarihine ve hizmetlerine bakıldığında, şimdilerde ülkeye hizmet eden firma görüntüsündedir.

Bugünlere gelindiğinde ailenin 3. Jenerasyon gençleri tarafından yönetilen Başaranlar, gençliğin verdiği enerji, öncesinden gelen tecrübe ve deneyimler ile yurt dışı ihracat ve ithalatın yanında inşaat sektörüne ilgi göstermeye başladılar. Mevcut 7 elektrik mühendisi, 11 elektrik teknikeri, 4 Formeni ile ortalama 50 personeli ile hizmet vermektedir. Başaranlar Mühendisliğin hizmetlerine bakıldığında endüstriyel hizmetler, fuar ve kongre merkezleri, otel, hastane gibi birçok inşaat işinde başarılı olmaları ülkemizde oldukça dikkat çekmiştir.

Başaranlar turizm ile bünyesinde tatil merkezlerinden, tatil köy ve otellerine dair birçok inşaatta kendi izlerini taşımaktadırlar. Konya ve çevresine yayılan ve yayılmaya devam eden bu büyük aile şirketi aynı zaman birçok alanda ülkenin istihdamına oldukça büyük katkılar sağlamaktadır.

Başaranlar İletişim Bilgileri
Adres; Fahri Karaca Caddesi No:15 Organize Sanayi Bölgesi 20065 Honaz, DENİZLİ

Başaranlar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başaranlar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başaranlar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ