Basamak Group İş Başvurusu

2008’de ticari çalışmalarını başlatan Basamak Group, hizmet alanındaki insan kaynaklarında meydana gelen sorunlar üzerinde durmaktadır. Çeşitli sektörlerde kalifiye elaman ihtiyacını sağlıyor olmasının yanı sıra bir çok temizlik alanında da hizmet vermektedir.

Günün her saati ekstra desteğe ulaşabileceğiniz Basamak Group uygun personellerle çalışır ve çoklu hizmetiyle maliyeti düşürür. Daha iyisine, daha hızlısına ve daha ucuzuna ulaşmamızı sağlamayı hedefleyen şirket müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke edinmiştir. İşletmelerde maliyet analizi yapılırken zamanı ve personeli doğru şekilde kullanarak verimli hale gelmesini isteyen Basamak Group dış cephelerin temizlenmesi, inşaat sonrasındaki temizlikte ve hastanelerdeki temizlikte de görev alıyor. Catering işlerine, otel ve havayolu şirketlerine de çalışan istihdamı sağlıyor. Bütün sektörler için başarıya ulaşmada eğitimin önemli bir araç olduğunu belirten Basamak Group personellerini gereken eğitimleri uyguladıktan sonra bünyesine dahil ediyor. Bu eğitimler iş güvenliği, olası durumlarla karşılaşmaları halinde nasıl davranmaları gerektiği, personelin işletmeye mali etkisi gibi değişik alanlarda oluyor. Çalışanlardan firmayı benimseyip üstüne düşen görevi zamanında yapmaları bekleniyor. Çalışılan bölgelerde temiz tutulmasının zor olması sebebiyle böyle alanlar için daha itinalı çalışmak gerekir.

Hastanelerdeki enfeksiyon riskini engellemekte en etkili yönetim temizliktir ve hastane temizliği Basamak Group’un sunduğu hizmetler arasındadır.

Müşterilerin isteklerine göre personel yetiştiriliyor ve bu da uçak temizliğinden cami temizliğine, hastane temizliğinden, ofis temizliğine, banquet personelinden depo personeline kadar geniş bir alanda hizmet verme imkanı sağlıyor.Basamak Group İletişim Bilgileri
Adres; Yenibosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Airport Hill Sit. E-Block D:7 Bahçelievler / İstanbul

Basamak Group Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Basamak Group firmasında kariyer yapabilirsiniz. Basamak Group insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ