Başakşehir Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Başakşehir Devlet Hastanesi bünyesine hemşire, doktor, sağlık görevlisi, hasta bakıcı, güvenlik görevlisi ve diğer departmanlara çeşitli memur alımları yapmaktadır. Bu alımlar devlet sınavlarıyla ya da taşeron firma aracılıklarıyla yapılmaktadır. Konuyla ilgili detayları haberimizin alt kısmında bulabileceksiniz.

Güncel iş ilanları ve hastanelerin yayınladığı açık iş pozisyonları için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Başakşehir Devlet Hastanesi Hakkında Genel Bilgiler
Başakşehir Devlet hastanesi 9 Ağustos 2006 tarihinde bakanlık onayı ile açılmış ve 11 Kasım 2006 tarihinde poliklinik ve sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Başakşehir Devlet Hastanesi 17219 metre kare arsa alanı üzerine 100 yatak kapasiteli, 5 ameliyathane, Acil Servis, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Doğumhane, Yeni doğan bakım ünitesi ve daha birçok poliklinik hizmeti vermeye devam etmektedir. Hastane ünitesi 2 blok üzerinde kuruludur. Diğer tüm ayrıntılara bakıldığında şelalesi içerisinde bulunan bir gölet, birden çok şadırvan, otopark alanı, jeneratör ünitesi, güvenlik binası, kreş binası ve gezi alanları ile tüm yapı olarak hasta ve hasta ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Başakşehir Devlet Hastanesi ayrıca, hasta odaları içerisinde 2 hasta yatağının yanı sıra, refakatçi yatağı, banyo, tuvalet, buzdolabı, hemşire çağrı sistemi bulunuyor. Ayrıca hasta ve hasta yakınlarının da kullanabileceği Kablosuz İnternet ile hastanenin her yerinden bağlanılabiliyor. Ayrıca Dahiliye, Çocuk, Nöroloji, Anestezi, Ortopedi, Kulak burun boğaz, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın hastalıkları, Psikiyatri, Doğum, Cildiye, Fizik tedavi, Göğüs Hastalıkları, Plastik Cerrahi, Diyetisyen, Psikolog, Diş ünitesi olmak üzere toplam 20 branş ile poliklinik hizmeti vermeye devam ediyor.

Ayrıca Başakşehir Devlet Hastanesi, 5 ameliyathanesi, 10 Genel Yoğun bakım yataklı ünite, 4 yataklı yeni doğan bakım ünitesi olmak üzere toplamda 100 yataklı üniteleri mevcut durumdadır. Birçok doktor ihtiyacı ve aynı zamanda farklı konumlarda işinde tecrübeli personele ihtiyaç duyulmaya devam ediyor.

Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Yunus Emre Cad. İETT Son Durağı Başakşehir İstanbul

Başakşehir Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Başakşehir Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Başakşehir Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. merve dedi ki:

  Diyetisyenlik staj başvurusu için hangi yolu izlemek gerekiyor??

 2. Şükran dedi ki:

  Hastanede Iş arıyorum çok hçihtiyacım var orta okul mevzunuyum05396943970

 3. Samet aktaş dedi ki:

  Ben boştayım düğünüm olacak kurban bayramından sonra işe ihtiyacım var emlak konut da 13 ay çalıştım yeni gelen şef benimle anlaşamadı işten çıkarttı bütün haklarımı aldım 1 aya yakın boştayım beni işe alırsanız sevinirim bu numaradan bana ulaşırsınız her zaman telefonum açıktır cep:5305659846 adres:tahtakale mah. Göksun sok. No:27/2 avcılar/istanbul

 4. Samet aktaş dedi ki:

  Ben boştayım düğünüm olacak kurban bayramından sonra işe ihtiyacım var emlak konut da 13 ay çalıştım yeni gelen şef benimle anlaşamadı işten çıkarttı bütün haklarımı aldım 1 aya yakın boştayım beni işe alırsanız sevinirim

 5. NURTANE dedi ki:

  Bende Başakşehir Devlet Hastanesine iş başvurusu yapmak istiyorum.
  Başakşehir Devlet Hastanesi iş ilanları için hangi siteyi ziyaret etmemiz gerekiyor?

  1. admin dedi ki:

   Devlet Hastaneleri işçi ve memur alımı yaparken Kpss tarzı sınavlara göre yapmaktadır. Konu ile ilgili detayları hastane insan kaynakları sayfasından öğrenebilirsiniz. Kısacası özel hastaneler gibi cv başvuru formu devlet hastanelerinde bulunmamaktadır.

 6. Esra dedi ki:

  meraba iyi çalışmalar
  Hasatenenizde iş ilanına başvurmak için siteden belirtilen numarayı aradım ama ulaşamadım. Rica etsem görüşebileceğim İK dan yetkili birisinin telefon numarasını ya da e-mail bilgisini paylaşırmısınız

  1. admin dedi ki:

   Hastanenin insan kaynakları sayfası ile görüşmeniz gerekmektedir. İletişim bölümünde bu numaralar mevcuttur.

   http://www.basaksehirdh.saglik.gov.tr/iletisim/adres-bilgileri

BİR YORUM YAZ