Başak Traktör İş Başvurusu

Başak traktör firması 1914 yılında Adapazarı’ nda kurulmuştur. 1944’e kadar tahta araba üretimine devam eden fabrika 1944 yılında adının temsil ettiği işi yapmaya başlamıştır. Fabrika Türkiye Zirai Donatım kuruluna bağlı olup Saz unvanı ile çiftçilerin her türlü tarım makinelerini, aletlerini ve tüm diğer ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmişler ve bu işte hizmet vermeye devam etmektedirler. Fabrika ilk günden bu güne kadar hizmet kalitesini ve kullandığı malzemelerin kalitesini hiçbir zaman rekabetten dolayı düşürmeyip aksine kullandığı malzemelerin kalitesini arttırmıştır.

1962 yılında Ford markası ile Başak traktör firması anlaşıp traktörlerini ithalat yapmaya başladı. 1968 yılında ise Ford ile anlaşıp motorları Ford adına Türkiye de kendi fabrikasında imalat yapmaya başladı. İmalat başarısında gücünü gösteren bu Türk firma markalar arasında tercih haline geldi. 1976 da yeni bir anlaşma yaparak Steyr marka traktör üretmeye başladı bu üretimden 20 yıl sürdükten sonra 1996 yılında yeteri kadar parasal kaynak sağlayıp ilk defa fabrikanın da adını kullanarak Başak Markalı traktörler üretmeye başladı. Başak traktörlerin üretiminde olan ustalar büyük markaların traktörlerini ürettiği için yeteri kadar bilgiye sahiptirler. Başak traktörler diğer yaptıkları markalar kadar kaliteli olup satışlarında rekor kırmışlardır. Başak traktör firması 2012 yılında Sanko Şirketler Grubuna katılmıştır.

Bu gruba katıldıktan sonra kendini tekrar şekillendiren Başak Traktör firması, fabrikası Adapazarı’nda kurulan bu fabrika şuan Sakarya’dadır. 178.000 metre kare üretim sahasına sahip olan firma yıllık 10 bin adet Başak Traktör markası ile üretmektedir. Türkiye’de yüzlerce teknik servisi ve ekonomik yedek parça servisi ile hizmet vermeye ve çiftçilere destek vermeye devam etmektedirler.

Başak Traktör İletişim Bilgileri
Adres; Hanlı Sakarya Mah. Satso Sokak. No:33 Arifiye / SAKARYA

Başak Traktör Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başak Traktör firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başak Traktör insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Okan dedi ki:

    Merhaba sizinle çalışmak isterim adapazarinda ikamet ediyorum foklift ehliyetim var myk kaynak sertifikam var birde menlift yük yükleyici personel kaldırma ehliyetimde var sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkür ediyorum

  2. Birol Şahin dedi ki:

    Oto motor tamircisi yım kalfalık ustalık usta öğreticilik belgem var sanayide dükkanım vardı ekonomik sebeplerden dolayi kapatmak zorundayım

  3. özkan burak dedi ki:

    Mrhb ben endústri meslek lisesı metal bölümú mezunuyum fabrikanizda calismak istiyorum

BİR YORUM YAZ