Başak Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özel Başak Tıp Merkezi 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ankara’nın Sincan ilçesi ve çevresinde hizmet vermektedir. Deneyimli sağlık personelleri ile sağlık standartlarına uygun hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Merkez, Ankara’da sağlık sektöründeki devamlılığını sürdürmektedir. Başak Tıp Merkezi, hasta ve personel ilişkilerine önem veren, kaliteli sağlık hizmeti sunan özel bir hastanedir. Hizmette kaliteden ödün vermemek adına, gerekli teknolojik sistemler geliştirilmiş ve hastaların mağdur olmaması için gerekli önlemler alınmıştır. Aynı zamanda çalışanların iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan, sorumluluğunu alan bir merkezdir. Sağlık sektöründeki yeniliklere ve gelişmelere uyum sağlayarak sektörel gelişmeleri takip eder.

10 dalda uzman hekim kadrosu ile sağlık hizmeti veren Başak Tıp Merkezi; Acil, Genel Cerrahi, Dâhiliye, Ortopedi, Kadın Doğum, KBB, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Üroloji, Psikiyatri, Ağız Hastalıkları ve Diş Sağlığı ve Laboratuvar ( Radyoloji – Mikrobiyoloji – Biyokimya ) gibi bölümlerden oluşmaktadır. 24 saat açık acil ünitesi ile kesintisiz olarak hizmet vermekte ve acil tıp bölümünde en az bir acil hekimi, iki hemşire ve acil tıp teknisyeni, bir hasta danışmanı bulundurur. Kliniğe başvuru zamanlarına bakılmaksızın hayati tehlikesi olan, ciddi yaralanması olan hastalara öncelik tanımaktadır. Her zaman hastalar öncelikli gelir, şikâyetleri dikkate alınır.

Başak Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; İstasyon Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (Ayaş Caddesi) No:60 A-B Sincan / ANKARA

Başak Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başak Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Başak Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ