Başak Sigorta İş Başvurusu

1994 yılında Başak Depoculuk A.Ş önderliğinde Başak Sigorta Aracılık Hizmetleri ünvanı ile kurulmuştur. Profesyonel sigorta sektörü içerisinde yer alarak kaza ,nakliyat, yangın, mühendislik, sağlık, tarım sigorta alanlarında faaliyeti göstermektedir. Başak Sigorta, kurumsal bir şirkettir ve Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermektedir. İstanbul, İzmir ve Ankara’ da Şube Müdürlükleri vardır. Geniş bir pazarlama ağına sahiptir.

Trafik, kasko, kobi, iş yeri sigortası, sağlık sigortası, yangın sigortası, kaza sigortası, zorunlu deprem sigortası, nakliyat sigortası, tekne sigortası başta olmak üzere daha birçok alanda sigorta hizmetleri vermektedir. Deneyimli ve bilgili ekip çalışanları ile güvenilir sigorta hizmetleri vermektedir. Müşterilerin güvenini sağlamayı ilke edinen Başak sigorta, her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır. Hizmetlerinde müşteri memnuniyetine dayalı politikalar yürütür ve uzman çalışanları ile güvenilir hizmet sunar. Sigortacılık sektörünün gerekliliklerini yerine getiren, büyük bir şirkettir. 20 yılı aşkın süredir bu işi yapan Başak Sigorta Aracılık Hizmeti, işinde gerekli deneyim ve birikimi sağlamıştır. Güvenilir sigorta hizmetleri ile yıllardır bu alanda işlevini sürdürmektedir. Güven temeline dayalı bir iş olan sigortacılık sektöründe önemli yere sahiptir. Çalışanlarının da kalite standartlarına uygun olmasına dikkat eder ve müşteri ilişkilerinde olumlu, başarılı olmayı ilke edinir. Çalışanına ve müşterisine değer veren bir firmadır. Öncelikleri insan ilişkileri ve güven üzerine kuruludur. Böylece bu alanda uzun yıllar faaliyetlerini sürdürmüştür.

Başak Sigorta İletişim Bilgileri
Adres; Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Groupama Plaza No:2 34398 Maslak, Sarıyer/İSTANBUL

Başak Sigorta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başak Sigorta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başak Sigorta insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ