Başak Koleji İş Başvurusu

Özel Başak Koleji kurulduğu tarihte, ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf, 5. Sınıf, 6. Sınıf ve lise 1 olmak üzere toplam 80 öğrenci ile hizmete girmiştir. Okulun vizyonunda dünya çapında bir kurum olma şartının yanı sıra, yüksek vasıflı eğitimci ve personel sahip olma özellikleri de bulunuyor. Bu özellik ile birlikte ülkemizde alanında uzman birçok öğretmenin istihdamını sağlayarak geçimini sağlamasına katkı sağlayan Başak Koleji, aynı zamanda işinde titiz, çalışmayı seven birçok personel ihtiyacını karşılayarak birçok alanda personel istihdamına katkı sağlıyor.

Diğer vizyonlarına bakıldığında çevreye özen göstererek, çevreyi korumak gibi bir amaç edinen Başak Koleji, aynı zamanda kararlı ve emin adımlarla ilerleyerek istikrar sağlamak gibi bir amacın yanında, her türlü teknolojiye uygun teçhizat kullanımı ile gelişen ülkenin, kendini yineleyen bir koleji olma özelliğindedir. Ayrıca Başak Koleji, yetenekli, coşkulu, sevgi ve saygı dolu bireyler yetiştirerek ülkemiz adına bilim insanları, öğretmenler, avukatlar, polis, asker ve daha birçok alanda uzman öğrenci yetiştirmektedir.

Yetiştirdiği öğrenciler ile yeni Türkiye’ye hakim insanlar ile Türkiye’nin gelişimine ileri ki yıllarda büyük katkılar sağlayarak adından söz edecektir. Öğrencilerine kazandırdığı üniversite ve liseler ile bu sözlerinin yanı sıra misyon ve vizyonlarının arkasında durduğunu gösteren Başak Koleji yeni eğitim ve öğretim yılında da eğitim ve öğretime devam edeceğini göstermiştir.

Başak Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Zeybek Mah. Arıkbaşı Mevkii PK.150 AYDIN

Başak Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başak Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başak Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ