Başak Kiremit İş Başvurusu

Başak Çatı ve Cephe Sistemleri olarak geçen ve uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan Başak Kiremit, 1969 senesinin Mart ayında Bursa yolu 3.km de belli bir alan içerisinde Başak Kiremit ve Tuğla San. Tic. A.Ş kurulmuştur. Dolu dolu 44 yılı geride bırakarak hizmetine devam eden Başak Kiremit, ilk yıllarında kolektif şirket unvanı ile birlikte hizmet vermekte idi.

22 kamaralı Hoffman marka fırınla üretime başlayan Başak Kiremit, 1976 yılında Anonim Şirket haline dönüşmüştür. Gelişmeye devam eden teknolojiye paralel şekilde gelişmeye açık bu şirket, zaman içerisinde pazarın genişleme nedeni ile Tünel Kurutma hizmeti ile ikinci bir zigzag makinesi alarak kalitesini artırmıştır. 1996 yılında büyük bir gelişmeyi sadece kendi imkanları ile başaran Başak Kiremit, ürün çeşidini artırmanın yanında Tünel fırını yapımında Fuel-oil sistemine ulaşmıştır. 2000’li yılların başlarında, Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün ve Kazakistan’a ilk sevkiyatlarını ulaştırmıştır. Başak Kiremit 2004 yılı başlarında yeni iki sistem geliştirmiştir.

Başak Çatı Yalıtım Sistemleri ve Başak Cephe Yalıtım Sistemleri geliştirilmiştir. Ar-Ge çalışmaları ise bu sistemlerin gelişmesinde oldukça büyük katkı sağlamıştır. Daha ileriyi ve daha yeniyi yakalamak için bu aile çatısına her yıl onlarca personel alınmakta ve kaliteli personelleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bulunduğu şehirlerde birçok iş imkanı ve istihdam sağlayan Başak Kiremit ilanlarına hemen hemen her ilan sayfasında görebilirsiniz.

Başak Kiremit İletişim Bilgileri
Adres; Bursa Yolu 3.Km. Pk:33 26301 Eskişehir

Başak Kiremit Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başak Kiremit firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başak Kiremit insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ