Başak İnşaat İş Başvurusu

1994 yılında inşaat sektörü ile gözünü açan Başak İnşaat, kurulduğu yıldan bu yana bilgi birikimleri ve tecrübeleri ile hizmet sunuyor. Ayrıca profesyonellik anlayışı ile birlikte birçok başarılı projenin altında imzası bulunuyor. Ayrıca turizm sektörünün önemli ayaklarından olan birçok yapının inşaatı konusunda da uzmanlığı bulunan Başak İnşaat, Havaalanı İnşaatı, Hastane İnşaatı, Otel ve Tatil Köyünün yanı sıra, eğitime alanında da birçok bina inşaatında emekleri bulunuyor.

Okul ve yurt gibi birçok önem arz eden inşaat işlerini kendisine verilen imkanları fazlası ile değerlendirerek mükemmele yakın hizmet sunan Başak inşaat hizmetlerine son yıllarda hız kazandırmıştır. Nitelikli kadrosu ve yeterli sayıda makine, teçhizatı bulunan Başak İnşaat, hizmet verdiği kurum, idare ve inşaat hizmetleri neticesinde yüksek memnuniyet ile karşılığını almaya devam ediyor. Ayrıca bu hizmetler neticesinde tecrübelerini de artırarak öz güvenlerini de paralel oranda artmasına neden oluyor.

Bu hizmetler ve gelişen yapısı ile birçok alanda uzmanlaşan Başak İnşaat, çok sayıda istihdam sağlıyor. Bu istihdamların birçoğunu site ve gazete el ilanları ile karşılayan Başak İnşaat, özgüveni yüksek, kabiliyetli ve öğrenime açık personel ihtiyacına karşılık arıyor. Gerçekleştirdiği ve yapım aşamasındaki bütün yapı ve hizmetleri uluslar arası kalite ve standartlar ölçüsünde tamamlayan bu şirket, ISO 9001 Kalite yönetimi ve aynı zamanda ISO 14001 Çevre Yönetimi sertifikalarına da sahip bir inşaat firmasıdır.

Başak İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; 78. Sok. No:, Saadetdere Mh. Büyükçekmece Esenyurt, İstanbulBaşak İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başak İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başak İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. orhan aydemir dedi ki:

    2004 ile 2010 yıllarında 77 inşaat Co İstanbul İkitelli’de merkezi olan, projeleri kuzey ve güney IRAK’ta köprü ve beton ağırlıklı işlerle uğraşan ve sonrasında baraj inşaatları ve petrol tesisleri inşaası yapımlarında olan bu firmada, mekanik tesisat ustası borucu kaynak ustası vede bakım onarım ustası olarak çalıştım. 2010 ve 2016 yılları arsında MERSİN’de bulunan ATAŞ Rafinerisinde bulunan MİMAŞ İNŞAAT’ın taşeronu olan RONİCAN MAKİNA isimli bir firmada borucu kaynak ustası, montaj ve bakım onarım ustası ,kumlama ve boya hazırlama ustası olarak sertifikalı çalıştım. 2016 şubat ayında İSTANBUL’da ki 3’cü hava limanı projesinde İGA A. Ortaklığı ana firmada, sulu kum eleme makinası ve beton santrallerinin bakım ve onarım ustası olarak çalıştım. Maaş probleminden kaynaklanan sorundan ötürü işi bıraktım. Şu an boşta olup firmanızın yurtdışında bulunan şantiyelerinizde, projelerinizde görev almak isterim. Saygılarımla.

BİR YORUM YAZ