Başak Groupama İş Başvurusu

Başak Groupama sigorta ve emeklilik, bir Fransız şirketidir. Şirket 19. Yüzyılın başlarında Fransa’da yaşayan çiftçilerin kendi ihtiyaçlarını karşılaması için kurulan bir sigorta şirketidir. Kuruluş tarihi itibari ile çok eski bir şirket olmasının bir dezavantaj gibi görünse de Başak Groupama ülkemize çok iyi bir giriş yaparak piyasaya girmiştir. Fransa’nın en büyük sigorta şirketi olan Groupama, tarım sigortası, evde bakım sigortası, sağlık sigortası gibi birçok sigortayı bünyesinde barındırıyor.

Fransa ve Türkiye dışında İtalya, Portekiz, Slovakya, Yunanistan, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Çin, Vietnam ayrıca Tunus dahil 11 ülkede faaliyet göstermektedir. Başak Groupama Türkiye ve diğer birçok ülkede istihdam konusunda oldukça başarılı bir grafik çizmeye devam ediyor. 13 milyon müşterisi ve 34.000’den fazla çalışanı ile hizmet veriyor. Birçok iş ilanı sitesinde Başak Groupama ilanlarını görmenin yanı sıra yurt dışında çalışma imkanı da sağlaya bilmektedir. Groupama şirketi Türkiye yönetim kurulu başkanı Dominique Uzel ve şirket genel müdürü Ramazan Ülger’dir.

Türkiye’ye 2006 senesinde Özelleştirme idaresi tarafından satışa sunulan Başak sigorta ile Başak Emeklilik gruplarına ait şirketleri alarak Türkiye’de faaliyete geçmiştir. Ardından 2008 yılında Güven Sigorta ve Güven Hayat şirketlerini bünyesine katarak hızla büyümeye devam etti. Şirketin genel müdürlüğü ofisli İstanbul Maslak’tadır. İstanbul’da Kadıköy, ve Bakırköy merkez müdürlüğünün yanı sıra ülkemizde, İzmir, Adana, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun ve Trabzon bölge müdürlükleri de bulunuyor.

Başak Groupama İletişim Bilgileri
Adres; Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Groupama Plaza No:2 34398 Maslak, Sarıyer/İSTANBUL

Başak Groupama Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başak Groupama firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başak Groupama insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ