Başak Gıda İş Başvurusu

Akşehir’de kurulan Başak Gıda 1969 yılında ilk olarak pirinç unu üretimi ile faaliyete başlamıştır. Başak Pirinç Unu Türkiye’nin ilk TSE belgeli pirinç unudur. Şahıs şirketi olan Başak Gıda, 1988 yılında Anonim Şirketi olmuştur. 1969-1997 yılları arasında, pirinç unu üretiminin yanında, pudra şekeri, mısır-buğday-patates nişastaları, şekerli vanalin, hamur kabartma tozu, sütlü salep ve kakao üretimine de geçmiştir. Zaman içerisinde dağıtım kanalı yatırımlarını arttırmış ve merkez Akşehir olmak üzere Adana, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kendi lojistik depolarını açarak tüm Türkiye’ye hizmet verecek duruma gelmiştir. Zamanla üretim çeşitliliğini de arttırmıştır ve günümüzde birçok ürün üretimi ve satışını yapmaktadır.

Dünyanın en büyük gıda fuarlarından Anuga Gıda Fuarı’na katılarak Avrupa pazarına açılmıştır. Almanya başta olmak üzere Fransa, Belçika, Avusturya, Hollanda gibi ülkelere ihracat yapmaktadır. Başak Gıda 1969 yılından bu yana devamlı gelişme göstermiş ve büyümüştür. Adını duyurmuş, köklü bir şirkettir. Ürünleri hammaddesinden, ambalajına kadar titizlikle hazırlar ve satışa sunar. Müşteri memnuniyeti, tüketici hakları ön planda tutulur. İş sağlığı ve güvenliği de dikkate alınarak çalışanların güvenliği sağlanır ve hakları korunur. Yıllardır gıda sektöründe yerini korumuş, kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve çalışanlarını da bu konuda geliştirmiştir. Başak Gıda, çok sayıda çalışanı ile günümüzde de işlevine devam eden büyük Gıda Şirketlerindendir. Yılların tecrübesi ile devamlılığını sürdürmüştür.

Başak Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Merve Mahallesi, Uzungöl Caddesi, No: 10-12 Sancaktepe – İstanbul

Kep: basakgidaas@hs02.kep.tr
+90 (216) 622 68 22
+90 (216) 622 68 31 – 32

Başak Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başak Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başak Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. necati erden dedi ki:

    firmanızda çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ