Barutsan İş Başvurusu

Barutsan fabrikası 1939 senesinde kurulmuştur. 1950 senesine Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu’na aktarılmıştır. Daha öncesinde ise Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğünce işletilmiştir. 1959 – 1962 seneleri arasında yılda 1800 ton top barutu üretecek hale yükseltilmiş ve 1988 senesinde yatırım yapılarak nitroselüloz tesislerinde ileri teknolojiye yatırım yapmışlardır. Uluslar arası standartlara ulaşmış olan nitroselülöz üretimi yapmaktadır. Fabrikada yılda ortalama 750 ton lak üretimi başlamıştır. Başlıca amaçları Milli Savunma Bakanlığı’nın ihtiyaçlarını karşılamak ve üretim çeşitlerini arttırmaktır. Yeni çalışmalarına devam eden fabrika AQAP-2120 ve ISO 9001:2000 belgelerini de elinde bulundurmaktadır.

AR-GE çalışmalarını ve planlarını düzenleyen Barutsan için yol daha devam etmektedir. Gün geçtikçe üretim hattına yeni bir çeşit ve kalite katan Barutsan fabrikası üretimine devam etmektedir.

Barutsan İletişim Bilgileri
Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğü Adres; KIRIKKALE
MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü Adres; Yapraklı Yolu 4.km. 18060 ÇANKIRI
MKE Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası Müdürlüğü Adres; Elmadağ ANKARA
MKE Gazi Fişek Fabrikası Müdürlüğü Adres; A.O.Ç. Güvercinlik Yolu 06562 Gazi-ANKARA
MKE Maksam Makina ve Maske Fabrikası Müdürlüğü Adres; Abdülhakhamit Cd. No:866 06470 Mamak-ANKARA
MKE Maksam Makina ve Maske Fabrikası Müdürlüğü Adres; Kayas Cd. No:226 06270 Kayas-ANKARA

Barutsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Barutsan’da kariyer yapabilirsiniz. Barutsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Mert Okan Koçyiğit dedi ki:

    Merhabalar elektirik elektronik lise mevzunuyum askerlik yeni bitti iş arıyotum her türlü işi yapmışlığım var yaparımda iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim iyi günler .

  2. By dedi ki:

    Torpillim yok burdan sadece bakarım 🙁

  3. hakan dedi ki:

    Merhaba ben Hakan Şahin. E sınıf ehliyetim var, torna tevsiye bölümünden mezunum. Daha önce Çanakkale İçtaş’da çalıştım. Fabrikasında çalıştım, sizinle çalışmaktan mutlu olurum.

BİR YORUM YAZ