Barsan Global Lojistik İş Başvurusu

Barsan Global Lojistik, yer almış olduğu sektörde 33 yıldır kaliteli hizmet vermektedir. Şirket büyük başarılara atmış olan bir dünya şirketi haline gelmiştir.

Barsan Global Lojistik, 1982 tarihinde Kamil Barlın tarafından kurulmuştur. Kamil Barlın bugün aynı zamanda bu şirketin CEO’sudur. Firma çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en büyük gümrük firmalarından biri olmayı başarmıştır. İlerleyen yıllarda gümrükleme alanındaki başarıları sayesinde işlerini ilerletmeye karar verip 1990 tarihinde entegre lojistik hizmeti vermek için kara, deniz, hava depo yatırımları yapmaya başlamıştır.

1995 tarihine kadar Türkiye’de yer alan bütün ticari bölgelerde depo yatırımlarının büyük bir kısmını tamamlamışlardır. 1995 tarihinden sonra ise büyüme hedeflerinin doğrultusunda yurtdışına açılmak için yatırımlarına başlamışlardır. Günümüzde ise 18 adet bölge direktörlüğü ve yurtdışında 13 tane ülkede 24 farklı bölgede hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedirler. İş dünyasındaki lojistik ihtiyacını yüksek hizmet standartlarında karşılayabilmek için çalışmalarına devam etmektedirler. Firma tüm çalışmalarını yasalara uygun ve çevreye en az zararı verecek şekilde yürütmek için personeli ile uyum içerisinde bir çalışma yürütmeyi kendisine ilke edinmiş konumdadır. Kısa sürede büyük çalışmalarla elde etmiş olduğu başarıyı gelecek yıllarda da devam ettirebilmek için uzman personel kadrosu ile birlikte yatırımlara devam ediyor, hizmet vermiş olduğu bölgelerde ise üstün hizmet kalitesini yakalayabilmek için özverili bir biçimde çalışmalarını sürdürüyor.

Barsan Global Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Gürsel Mahallesi İmrahor Cad. No.21 34000 Kağıthane, İstanbul

Barsan Global Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Barsan Global Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Barsan Global Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ