Barış Güvenlik İş Başvurusu

Barış Güvenlik; kamera, alarm, görüntülü kapı telefonu sistemlerinde yedi yıldır hizmet vermekte olan bir firmadır. Barış Güvenlik, her sektördeki firmaya en kaliteli hizmeti verebilmeyi amaçlar.

Barış Güvenlik, ismini sunmuş olduğu kaliteli hizmetle duyurmayı başarmış olan bir kurumdur. Vermiş oldukları hizmetler arasında; kamera ve alarm sistemlerinin montajı, satış öncesi ve satış sonrası hizmeti ile müşterilere gereken hizmetin sağlanması yer almaktadır.

Barış Güvenlik’in en büyük amacı müşterileri ve hizmet potansiyelini yükseltmektir. Bunu gerçekleştirmek için kurulmuş olan bir firmadır. Firma hizmet çalışmalarını bu amaçlarını gerçekleştirebilecek bir biçimde devam ettirmektedir.

Vermiş oldukları satış sonrası hizmetler de firmanın bugünkü başarısının önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Firmanın amacı sadece ürünlerini pazarlamak değil aynı zamanda bilinçli bir şekilde müşterilerine sunmaktır. Firma müşterilerinin ev ve iş yerlerine üstün güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Firma sayesinde mekanlar artık çok daha güvenli müşteriler çok daha huzurludur. Kurdukları güvenlik sistemi ile müşterilerinin beklentisini maksimum seviyede karşılamayı başarmışlardır. Müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine büyük bir önem veren bu firma tüm bunları karşılayabilmek için var olan kapasitesinin tamamını kullanmayı hizmet anlayışı olarak tüm çalışanlarına benimsetmeyi de fazlasıyla başarabilmiştir.

Sizler de ev veya iş yerlerinizin daha güvenli bir yer olmasını sağlamak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden bu firmaya başvurabilir ve ev veya iş yerlerinize kaliteli bir güvenlik sistemi kurdurabilirsiniz.

Barış Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Zincirli Mah. Kömürcü Mehmet Baysal İş Hanı No: 61 Kat: 1 – 102 Numara, Aksaray İstanbul

TEL           :          0 532 522 00 52

 

E MAIL    :           mert_unlu@hotmail.com  –   info@barisguvenlik.com

Barış Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Barış Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Barış Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ