Barış Gross Market İş Başvurusu

1990 senesinde İzmir şehrinde açılan ilk şube ile aile şirketi olarak hayata geçen Barış Gross Market 25 yıl içerisinde toplamda 20 şubeye ve yaklaşık olarak 4 yüz profesyonel personele ulaşmıştır. Kurumsallaşma yolunda çok ciddi atımlar atan Barış Gross Market perakende sektöründe büyük bir işletme olmuştur. Menderes Havaalanı yakınlarında 10 bin metre kare alan üzerine kurulmuş depoları ile toplamda 9 bin metre kare satış alanına sahip Barış Gross Market hayatına devam etmektedir. Gün geçtikçe büyüyen hizmet anlayışı ve mağazaları ile satış hayatına hızla devam etmektedir.

İzmirli tüketiciler öncelikli, müşteriye odakları ve müşteriyi ön planda tutan gıda perakendesi ticaret hayatında emin adımlarla yoluna devam etmektedir. 23 senede 18 adet şube açmış bulunmaktadır.
Bir çok sertifika ve teşekkür belgesi toplayan hijyen ve hizmet açısından ödüllendirilen Barış Gross Market toplamda 10 adet ödüle ve teşekkür belgesini almaya hak kazanmıştır.

Amaçları ise müşterilerin kolay ulaşıp güvenle alışveriş yapmalarını sağlayan, çalışanların huzur içerisinde çalışmalarını sağlayacak olan ortam, tedarikçilerin öncelikli ürün temin edebilecekleri imkanlar, çevreye ve doğaya duyarlı olmayı , Barış Gross Market olarak yeniliklere açık olmayı, şeffaf ve güven vermeli, sürdürebilir ve önü açık bir yönetim ve çalışma imkanı sunan Barış Gross Market halen güvenli ticaretini sürdürmeyi ve bu amaçları yerine getirmeyi çalışmaktadır.

Barış Gross Market İletişim Bilgileri
Adres; Süleyman Demirel Bulvarı No :42 Menderes / İZMİR

Barış Gross Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Barış Gross Markette kariyer yapabilirsiniz. Barış Gross Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ÖNDER HAKKI ORAL dedi ki:

    55 yaşında emekliyim. Ön muhasebe halkla ilişkiler ve tezgahtarlık işi yaptım. Firmanızda yapabileceğim işde çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

BİR YORUM YAZ