Barida Otel İş Başvurusu

Barida Otel, Öngör Grup ailesinin kurmuş olduğu, müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarına devam etmekte olan oteldir. Öngör Grup ailesinin ilk ticari adımları 1992 yılına kadar uzanmaktadır. Yurtdışında ve Türkiye’de faaliyette olan beş tane şirkete sahip olan aile bu otelin kurucusudur.

Barida Otel, kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet verebilmek için personeli ile birlikte hizmet çalışmalarını yürütmektedirler. Bunun için ise oldukça yüksek standartlarda bir hizmet anlayışını müşterilerine sunmaktadırlar. Otel, Isparta’nın kent merkezine kurulmuştur. Müşteriler bu oteli sadece konaklama için değil aynı zamanda kutlama, SPA, spor ve eğlence gibi şeyler için de tercih etmektedirler. Otelin en büyük amacı ise müşterilerinin burada geçirmiş oldukları her dakikayı eşsiz kılabilmek. Tabi bunun için de üstün bir hizmet anlayışı geekiyor ve bu otel personelleri ile birlikte bu anlayışı oluşturmayı başarabilmiş.

Üst düzeydeki konaklama, eğlence, organizasyon, güzellik ve sağlık hizmetleri ile adını duyurmuş olan otel müşterilerini memnun edebilmek için sürekli kendisini geliştirmeye istikrarlı bir biçimde devam ediyor. Göstermiş olduğu hizmette kusursuzluğu hedef edinmiş olan otel, bunun için yenilikçiliğin şart olduğuna inanıyor. Tüm idari personeli ile birlikte çalışmalarını sürdürmekte olan her birim yenilikçi ve uyum içerisindeki çalışma biçimleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi fazlasıyla başarıyor ve kısa zamanda adını nasıl duyurmuş olduğunu oldukça açık bir biçimde gösteriyor.

Barida Otel İletişim Bilgileri
Adres; Barida Hotels 102 Cad. No: 81 Isparta

Tel: +90 (246) 500 25 25

E-posta: info@baridahotels.com

Barida Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Barida Otel’de kariyer yapabilirsiniz. Barida Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hüseyin sapan dedi ki:

    sunabilirim hizmet sektöründe 35 yıllık deneyime sahibim

  2. hüseyin sapan dedi ki:

    11 05 1966 dogumluyum 1992 2000 yılları arası izmir kent aş kent sosyal tesislerinde aşçı başı ve genel kordınatör olarak görev yaptım 2005 yılında antalyaya yerleştim titanic hotelde sıcak cef olarak ikiyıl calıştım kendi işimi kurdum ayrıldım alacart deneyimim tecrübem var ıspartaya yerleşmek istedigim için kurumunuzla calışmak isterim 534 6827360 fazla ayrıntıya girmedim yüzyüze görüşmelerde gerkli refera

BİR YORUM YAZ