Barem Ambalaj İş Başvurusu

1999 senesinden itibaren ofset ambalaj sektöründe hizmet veren Barem Ambalaj İzmir Gaziantep ve Karaman illerinde fabrikaları ile birlikte Türkiye’nin tamamına yetebilecek iş kapasitesine sahiptir. Barem Ambalaj ilk tesisi İzmir tesisi olmaktadır ve 20 bin metre kare açık alan 11.000 metre kare kapalı alanda 295 çalışanı ile 3 vardiya sistemi ile çalışmaktadır. Dışarıya bağlı kalmadan çalışma sistemine sahip bir tesis olan Barem Ambalaj kasım 2008 senesinde açılan Gaziantep de kurulan tesise 5.000 kapalı alan kurup 190 işçi çalıştırarak kusursuz ve müşteri odaklı hizmet sağlamaktadır. Türkiye’nin doğu bölgesinde ambalaj tüketicileri amacıyla üretime devam etmektedir.

Uzmanlaşmış çalışanları ve ileti teknoloji üretim hattını kullanarak müşterilerine kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinip stabil kalite sağlamayı ve zamanında çalışmayı ilke edinmiştir. Tüm enerjisini müşterilere harcayan çalışanların deneyimleri ve takım ruhu oluşturarak hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Üretimini belli illerde yapıyor olsa da satış için İzmir İstanbul gibi şehirlere bölgesel ofisler açarak iletişime daha kolay geçilmeyi sağlamaktadır.

2014 yılı içerisinde Karaman’da da faaliyete geçen bu firma 70 bin metre kara alana kurulmuş son tesisi ile toplamda 7 yüz kişiye istihdam sağlayarak müşterilerine hizmetler sağlamaktadır.
Barem Ambalaj da aylık olarak toplamda 3 bin tonun üzerinde ham madde tüketimi yaparak sektörün öncülüğü firmalara tedarik eden olma yolunda ilerlemekte ve bunun bilinci ile kalite ve müşteri memnuniyetine önem vererek çalışma hızına devam etmektedir.

Barem Ambalaj İletişim Bilgileri
Adres; İbni Melek OSB Mahallesi TOSBİ Yol 4 Sokak No:14 Tire/İZMİR

Barem Ambalaj Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Barem Ambalaj firmasında kariyer yapabilirsiniz. Barem Ambalaj insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ