Bareks Plastik İş Başvurusu

Bu plastik üretici firma 2002 senesinde BAKİOĞLU HOLDİNG A.Ş olarak İzmir’de kurulmuştur. Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 2 bin metre kare kapalı alanı ile birlikte faaliyete geçip hizmet vermeye başlamıştır. 2004 senesinde ISO 9001:2000 sertifikası almaya hak kazanmıştır. Bareks Plastik’e artan yoğunluk talebi ile pazarını arttırarak yeni hizmet binaları kurmuştur. 2011 sene içerisinde aynı organize sanayi bölgesine 3. olarak 10 bin metre karelik yeni bir hizmet binası açarak üretimini hızlandırmış ve müşterilerine olan memnuniyetini arttırmıştır. Bu firma 20 mikron ve 200 mikron arasındaki ölçülere baskı ve lamisyon üretmektedir. Kaliteye her zaman önem veren bu firma müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile hizmetini sürdürürken ISO 9001 ISO 14001 ve BRC-IOP sertifikalarını almıştır. Artan talep karşısında üretimini sürekli hızlandıran Bareks firması 2015 senesinde kapasitesini 25 bin tona yükselterek Türkiye ve Dünya pazarında aranan bir kuruluş haline gelerek 2025 senesine kadar 70bin ton üretim yapmayı hedefleyerek daha hızlı teslimatlar için çabalamaktadırlar.

Bareks gelecek kuşaklara yaşanılabilir bir çevre bırakmayı ilke ederek buna göre tasarlanmıştır. Bu amaç uğruna tüm çalışanlarına ve paydaşlarına çevre saygı ve sevgisini aşılamak için gerekli bilinçlendirme çalışması yapmıştır. İş sağlığı iş güvenliği ergonomik ve açık çalışma koşulları sağlamıştır. Tüm çalışanlarına dikkat veren ve önerilerini dinleyen firma diğerlerine göre kendini ayırır ve her zaman ekip olmaya devam eder.

Bareks Plastik İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10000 Sok. No:8 Çiğli İZMİR

Bareks Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bareks Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bareks Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ