Barankaya İnşaat İş Başvurusu

Barankaya İnşaat, 1993 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu altyapı çalışmaları eşliğinde iş hayatında yer almaya başlamıştı. Barankaya İnşaat, kurulmuş olduğu tarihten bugüne kadar müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş ve bunun çerçevesinde insanı en önemli yatırım olarak hedef almışlardır. Tecrübeli personeli ve prensipli çalışma şekli ile iş dünyasına örnek teşkil etmişlerdir. Bütün personelin büyük bir uyum içerisinde çalıştığı bu kurum, personelini en büyük temsilcisi olarak benimsemiş ve her zaman aile ortamı yaratmaya çalıştıklarını vurgulamışlardır.

Hizmet anlayışları güven ve kaliteye dayanmaktadır. Bu anlayış çerçevesinde faaliyetlerini yürütmekte olan firma kendilerine edindiği bu misyon sayesinde pek çok kişiden kısa sürede talep görmeye başlamış ve iş dünyasında sağlam adımlarla ilerlemişlerdir. Kuruluşlarının altyapısını tamamlamalarının ardından girmiş oldukları her işte büyük başarılar elde eden firma kısa sürede adını sektörde duyurmayı başarmıştır.

Elde ettikleri başarıların her birinde personelin katkılarının çok büyük olduğunu her fırsatta dile getirmekteler. Personel ve yönetici kadro arasındaki bu uyum hiç kuşkusuz başarılarının en büyük sırrını oluşturuyor. Buna ek olarak da işlerinde disiplin ve özverili çalışma sistemleri eklenince elde etmiş oldukları başarılı sonuçlar elbette ki kaçınılmaz oluyor. Sektörün ileri gelen isimlerinden olmayı başarmış olan bu kurum gelecek yıllarda müşterilerine üstün kaliteli hizmet sunarak daha büyük başarılara imzasını atmak istediğinin de altını çiziyor ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor.

Barankaya İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; 286/7 Sokak No:19 Mansuroğlu Mh. Bayraklı / İZMİR

Barankaya İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Barankaya İnşaatta kariyer yapabilirsiniz. Barankaya İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ercan dedi ki:

    Makine yagcisiyim iş arıyorum
    Eleman ihtiyacınız varsa gelebilirim, cok acil işe ihtiyacım war,

  2. Muzaffer KESER dedi ki:

    adım muzaffer keser 25 02 1976 aksaray doğumluyum izmirde ikamet etmekteyim E ve D sınıfı ehliyetim var src 1 ve 3 sertifikalarım var pisikoteknik sertifikam var telefonum 5356887545 şirketinize iş başvurusunda bulunmak istiyorum cevabınızı bekiyorum .iyi günler

BİR YORUM YAZ