Baran Ambulans İş Başvurusu

İlgili olduğu tüm yönetmelik ve mevzuata uygun olarak İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış olan Baran Ambulans, günün her saatinde hastalara hizmet vermektedir. Günümüzde artık sadece hastane sağlık hizmeti değil aynı zamanda hastane öncesi sağlık hizmeti de büyük bir önem taşımaktadır. Baran Ambulans, bu hizmeti en üst seviyede karşılamaktadır.

Temel sağlık politikası olarak da insan sağlığını benimsemiş olan bu firma hastalarına ihtiyaçları olan hizmeti karşılayabilmek için büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm bu bilinçlilik ile ambulans hizmetlerini sürdüren kurum, hastalarından gelmiş olan her türlü talebi karşılayabilecekleri en yüksek kalite standartlarında karşılayıp hastaları için uzman ekibi ile birlikte hizmet vermektedirler.

Gerçekleştirmiş oldukları hizmetleri gün geçtikçe daha üst seviyeye getirmeyi amaçlayan firma çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir ve ilerleyen yıllarda daha üstün teknolojiler ile hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar. Bu hizmetleri sunarken de çevresel duyarlılıklarını elden bırakmamak için büyük çaba sarf eden kurum, çevreye verebilecekleri olumsuz etkileri en aza indirebilmek için de üstün bir çaba ortaya koymaktadırlar. Çalışmaları sırasında ülkemizin kanunlarında yer alan yasal zorunluluklarını dikkate alıp tüm bu zorunluluklar çerçevesinde hastalarına sundukları hizmeti gerçekleştirirler. Çevreye verilen zararı en aza indirebilmek için ise dönüştürülebilir atıkları değerlendirerek ve sınırlı doğal kaynakların kullanımını en aza indirgeyerek çalışmalarını sürdürmektedirler. Bunun için de alabilecekleri her türlü önlemi alarak hizmet üretmeye devam ediyorlar.

Baran Ambulans İletişim Bilgileri
Adres; Maltepe Caddesi No : 8 Başıbüyük – MALTEPE-İSTANBUL

Tel: 444 10 61
Fax: 0216 421 17 80
E-mail: info@baranambulans.com.tr

Baran Ambulans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baran Ambulans firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baran Ambulans insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ