Baran Ambalaj İş Başvurusu

Baran Ambalaj, 1979 tarihinde Hüseyin Şükrü BARAN tarafından kurulmuştur. Baran Ambalaj, Flexible (esnek) ambalaj ve kağıt alanındaki faaliyetlerine, büyük bir sorumluluk taşıyarak devam etmektedir.

Günümüzde İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 15.000 m²’lik bir alana kurulmuş olan tesisinde, teknolojik gelişmeleri devamlı olarak takip ederek, kurum kültüründen almış olduğu güçlü ve modern misyonu ile dünya standartlarındaki  kalite hedeflerinin ışığında, alanında uzman kadrosu ile birlikte üstün ürün ve hizmet kalitesinin devamlılığını sağlayarak, müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedirler. Baran Ambalaj, 1998 tarihinden bu güne kadar  ISO 9001 kalite yönetim sistem yaklaşımı ve uzman kadrosu sayesinde ürün ve hizmet üretimlerine başarı ile devam etmektedirler.

BRC/IoP  sertifikasına  29.03.2005 tarihinden beri sahip olan kurum bunun dışında bir de ISO 22000:2005 sertifikaları ile  ürün ve hizmet üretimlerini başarılı ve sistematik çalışma yöntemleri ile istikrarlı bir biçimde sürdürmektedirler. Baran Ambalaj, yüksek teknoloji ile donatılmış olan makineleri ile dünyaca ünlü WINDMÖLLER & HÖLSCHER ve BOBST grubuna ait bulunan FISCHER & KRECKE baskı makinelerini de bünyesinde mevcut bulundurmaktadır. Tam otomatik bilgisayar kontrollü Flexo ve Rotogravür baskı tekniği sayesinde de dokuz adet renge kadar baskı üretimine imkan sağlayabilmektedirler. Baran, yurt içi ve yurt dışında yer alan almakta olan pek çok sınaî ve ticari alanın kullanımı için üretilmek üzere kağıt ve plastik malzemeli ürün üretmektdirler.

Baran Ambalaj İletişim Bilgileri
Adres; İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10002 Sok. No:5 – 35620 Çiğli – İZMİR

Telefon: +90 232 376 73 80
Faks: +90 232 376 73 98
E-posta: info@baranambalaj.com.tr

Baran Ambalaj Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baran Ambalaj firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baran Ambalaj insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ