Banvit İş Başvurusu

Banvit 1968’de sektöre giriş yapmış tavukçuluk sektörünün büyük şirketlerinden biridir. Binlerce çalışanı bulunan şirket, kalite odaklı bir kültürel anlayış benimsemektedir. Şirketin amacı Avrupa’nın önde gelen şirketlerinden biri olmak. Banvit kültürü kaliteden ödün vermende çok çalışmayı gerektirmektedir. Dünden bugüne bu anlayış ile ayakta kalan ve ilerleyen marka tavukçuluk sektöründe ilk akla gelen isimler arasında yer almaktadır. Ayrıca şirket tüketicinin mutluluğuna büyük önem vermektedir.

Şirket, müşterilerin beklentilerini kalitesi, hizmetleri ve yaratıcılığı ile gerçeğe dönüştürmeyi misyon edinmiştir. Müşterilerine en uygun değeri sunma gayretinde olan şirket, aynı zamanda çalışanları için de en iyi çalışma ortamını oluşturmaya gayret etmektedir. Şirkette dürüstlük, alçak gönüllülük, sevgi, kendi ayakları üzerinde durabilmek, mükemmeli aramak, çalışanlarına ve çevreye karşı duyarlı olmak temel kurumsal değerleri oluşturmaktadır.

Banvit, vizyonu ve misyonu doğrultusunda çalışmaya özen göstermektedir. Bunları yaparken yasal gereklilikleri ve çevreye karşı olan sorumluluklarını da unutmamaktadır. Doğal kaynak kullanımına dikkat eden şirket, yasal mavzuatların gereklerine uyan, çevre, amaç ve hedeflerini belirleyen ve yerine getiren, sürekli gelişen ve çevreye duyarlı bir şirkettir.

Aynı zamanda şirket, İş Sağlığı ve Güvenliği yasal mevzuat ve gerekliliklerini de takip etmektedir. Çalışanlarına ve tedarikçilerine iş güvenliği konusunda bilgilendirme ve eğitimleri ihmal etmeyen şirket, bu konuda gereken hassasiyeti göstermektedir. Özellikle iş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemeye yönelik çalışmalar yapan şirket, iş ortamında tehlike ve riskleri önemsemekte ve gereken önlemleri almaktadır.

Banvit İletişim Bilgileri
Adres; Balıkesir Asfaltı 8.km. Bandırma / Balıkesir

Banvit Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Banvit firmasında kariyer yapabilirsiniz. Banvit insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sezer dedi ki:

    Mrb 28 yaşındayım evliyim 1 çocuk sahibiyim.ne is verilirse elimden geleni yaparim

  2. işimm aydın bebek dedi ki:

    E ehliyetim var src 4 piskoteknik evraklarım tm 4 yıldır halk otobüsünde şoförüm aldigim ücret yetmiyorm asgari ücretle geçiniyor ķrada oturuyom orta okul mezunuyum yeni ehliyet sahibiyim şimdiden görüşmek üzere sizlerden haber bekliyorum hayırlı çalışmalar saygılarımla. Bandirmada ikahamet ediyorm

BİR YORUM YAZ