Bantaş Güvenlik İş Başvurusu

Bantaş Güvenlik 8 Ocak 2009 tarihinde kurulmuştur. Firmanın kuruluşunda üç değerli bankanın pay bulunmaktadır. Firma Denizbank, Finansbank A.Ş. ve Türk Ekonomi Bankası ortaklığında kurulmuştur. Şirket her türlü kıymetli evrak, nakit para, maden ve benzeri tüm değerli parçaların bir yerden bir yere nakliye edilmesi, saklanması ve ATM yüklemeleri konusunda hizmet vermektedir. Özellikle Bankacılık ve Kuyumculuk şirketin hedef iki sektörüdür.

Bantaş, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri’ne dair kanun çerçevesinde çalışmaktadır. Şirketin temel değerleri arasında dürüstlük, adalet, güvenlik, hesap verebilirlik, azami dikkat, müşteri odaklılık, kendini geliştirme, yaratıcılık ve yenilikçilik, standartlaşma, kurumsallaşma, takım ruhu, çevreye ve insana saygı, yüksek kalite, sıfır hata, kanunlara riayet, kaynak kullanımında optimizasyon, tasarruf ve verimlilik, her alanda ileri teknoloji ve otomasyon yer almaktadır. Tabi şirketin en fazla önem verdiği konu güvenlik.

Bantaş Güvenlik örnek bir risk yönetim sağlayıcı olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve kaliteli, değer yaratan hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. Şirket, ilerleyen dönemlerde güvenli lojistik sektöründe gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde standartları belirleyen bir konumda olmak için çalışmakta, referans bir risk yönetim firması olmayı hedeflemektedir.

Bantaş, teknolojiye önem vermekte ve buna uygun bir donanıma sahiptir. Profesyonel ve işiniz ehli uzmanlar ile çalışmaktadır. Tüm riskleri bilerek bunları güvence altına almaktadır. Ayrıca yüksek standartlarda zırhlı araç filosuna sahiptir.

Bantaş Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlıbahçe Mah. İmpa İş Merkezi No:12/7 Kavacık / Beykoz İstanbul

Bantaş Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bantaş Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bantaş Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ