Banoto İş Başvurusu

Banoto 1987 yılında Naci Abay tarafından kurulmuştur. Grup bünyesinde Bursa ve İnegöl FIAT Ana Bayilikleri, Banoto Otomotiv Tur. A.Ş., Maspet Otomotiv Akaryakıt Ltd. Şti., Abaylar Sigortacılık Ltd. Şti., Abaylar Otelcilik Ltd. Şti. bulunmaktadır.

Geçmişten bugüne ciddi bir yatırımla devam eden şirketler grubu, her şirketinde aynı anlayış ve prensip ilkeleri ile çalışmaktadır. Özellikle güler yüzlü ve eğitimden kopmamış, sürekli kendini yenileyen personeller ile çalışmayı ilke haline getirmiş olan şirket, artan çalışan sayısı ile de ciddi bir istihdam sağlamaktadır.

Şirket ana parçala ve büyük parçaların satış işleminin yapılmasının yanı sıra, yedek parçalar konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Böylece bütünlüğe hizmet eden bir anlayışa sahip olduğunu ispatlamış olan şirket, yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile çağın gereklerini birleştirmektedir.
Banoto, şirket grubunun sitesinde hem şirket hem de sektörle ilintili konular hakkında ciddi bilgiler vermektedir. Satışın yanı sıra, satış sonrası desteğin de önemini kavrayan şirket; bu konuda müşterilerine tam destek sağlamaktadır. Şirket konusunda uzman, eğitimlerine sürekli devam eden, ciddi ve kurumsal bir anlayışı benimsemiş çalışanları ile adeta bir bütün oluşturmaktadır. Zira şirket yöneticileri müşteri memnuniyetinin sağlam bir ekip işi olduğunu bilmekte ve buna göre yatırımları yapmaktadır. Sürekli yeni yatırımlar ile büyümeye yönelik faaliyetler gösteren şirketin, marka bilinirliği de zaman içerisinde özellikle Bursa içerisine artmıştır.

Banoto İletişim Bilgileri
Adres; Şirinevler Mahallesi Ankara Caddesi No: 797 – Yıldırım – BursaBanoto Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Banoto firmasında kariyer yapabilirsiniz. Banoto insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ