Bank Audi İş Başvurusu

Bank Audi Lübnan’ın en büyük bankasıdır. Lübnan’da toplam 73 şubesi, 162 ATM’si bulunmaktadır. Bankanın Avrupa’nın İsviçre, Fransa ve Monaco ülkelerinin yanı sıra, Türkiye, Mısır, KSA, Katar, Suriye, Sudan, UAE ve Ürdün’de bankaları bulunmaktadır. 1860 yılında Beyrut’ta kurulan banka, kurulduğu ilk günden itibaren uluslararası düzeyde hizmet vermeyi hedef edinmiş ve bu doğrultuda çalışmıştır.

Türkiye’de 15 yıl aradan sonra sıfırdan kurulan ilk banka olma özelliğini taşıyan banka, 2012 yılında ciddi bir reklam çalışması ile sektöre giriş yapmıştır. Türkiye’de ismini Odea Bank olarak kullanan bankanın 12 ülkede birden faaliyet göstermesi müşterilerine büyük avantaj sağlamaktadır. Yeni bir banka olmasına rağmen süreli ilerleyen ve kendini geliştiren yapısı ile Odea Bank, kısa sürede oturmuş bankalar arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Tabi buna güçlü sermaye sahibi olması da büyük katkı sağlamıştır.

Audi Bank ve Türkiye’de bilinen adı ile Odea Bank, özverili çalışmalarının karşılığını çeşitli ödüller ile perçinlemiştir. Çalışanlarına önem veren ve çalışanları ile birlikte sorunsuz bir büyüme yaşayacaklarını düşünen banka, 2015 yılı ilk çeyreğini net 1,8 büyüme ve Haziran 2015 sonunda 1504 çalışan ile kapatmıştır. En iyi internet bankacılığı, en iyi ATM gibi ödülleri kazanan banka sektördeki iddiasını kısa sürede göstermiş ve Lübnan’dan gelen tecrübesini de ispatlamıştır. Avrupa ve Ortadoğu deneyimlerine Türkiye’yi de ekleyen kurumsal yapının, bir sonraki hamlesinin ne olacağı ise merak edilen sektör haberleri arasında yer almaktadır.

Bank Audi İletişim Bilgileri
Adres; Odeabank Genel Müdürlük Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 Kat:33-39 34394 Şişli / İstanbul

Bank Audi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bank Audi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bank Audi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ