Banio Yapı Market İş Başvurusu

Banio Yapı Market ilk olarak 1993 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. ÖZ-KA Limited Şirketi olarak başladığı serüvene hızla gelişen teknoloji ile birlikte 2008 yılında beş kardeş ve uzman personelleri ile birlikte yeni marka isimleri ile devam etme kararı almışlardır. Yapı market, birçok markayı bünyesine barındırmaktadır. Yedi yıl içerisinde Antalya’da üç adet olmak üzere, Eskişehir, Mersin, İzmir, Muğla’daki şubeleri ile ülke içerisinde yayılmacı bir politika gütmüştür. Şube sayısını kısa zamanda arttıran şirketin hedefi kısa zaman ülkedeki çeşitli yerlerde değişik hizmet noktaları açmaktır.

Kısa dönemde ulusal, orta ve uzun vadede global bir marka olmayı hedefleyen yapı market, 1993 yılından bu yana ciddi bir motivasyon ile çalışmaktadır. Banio Yapı Market müşteri hizmetlerine çok önem vermektedir. Yapı marketin üyelik sistemi ve siparişlerinde takip ettiği strateji başarılı bir grafik ile sürekli yükselmektedir. Sitede yer alan “Sık sorulan sorular” sekmesinden aklınıza takılan konular ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca online alışveriş seçeneği değerlendirebilir, bulunduğunuz yerden alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. İnternet sitesinin e-bültenine kaydınızı oluşturmanız durumunda çeşitli indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Yapı markette; beyaz eşya, mobilya, ev&yaşam, aydınlatma, küçük ev aletleri, banyo, hırdavat ve yapı malzemeleri kategorilerinde satış yapmaktadır. Online işlemlerinizde aklınıza takılan her durum için Müşteri Hizmetleri Yetkilileri ile irtibata geçebilir, sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Banio Yapı Market İletişim Bilgileri
Adres; Topçular Mh. Gazi Bulvarı, No: 760, Muratpaşa, Antalya

Banio Yapı Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Banio Yapı Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Banio Yapı Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ