Bandırma Özel Hastanesi İş Başvurusu

Bandırma Özel Hastanesi 1997 yılında kurulmuş artık eski denebilecek hastanelerden biridir. Hastane, hasta ve yakınlarının memnuniyetini en süt seviyede tutmayı kendine vizyon edinmiştir. Bunun yanı sıra birlikte çalıştığı ekibe de önem veren hastane, bu konudaki hassasiyetini güler yüzlü ve sorumluluk bilinci gelişmiş, güvenilir personelleri bünyesine katarak göstermektedir.

Türkiye’de yer alan hastanelere her konuda model olmak ve referans gösterilebilmek için gayret eden hastane aynı zamanda bu anlayışı kendine vizyon edinmiştir. Hastane, hasta ve yakınlarına değer veren bir yaklaşım ile çözüm sunmak, sorunları ile ilgilenmek ve daha sağlıklı bir toplum için üzerine düşen görevlerin bilincinde olarak uygulamaktadır.

Bandırma Özel Hastanesi içinde yaşadıkları dünyaya ve sundukları hizmete karşı aynı zamanda büyük bir sorumluluk taşımaktadır. Hastaneye gelen her bireyin sorunları ile teker teker ilgilenmek ve her konuda bütün bir hizmet sunmak hastane çalışanlarının hepsinin asli görevleri arasında sayılmakta ve buna göre hareket edilmektedir. Hastane, personel ve onların ailelerine karşı da bir sorumluluk taşımakta ve bu sorumluluk duygusu ile hareket etmektedir. Doğu, kaliteli, modern bir anlayışı benimseyen hastane, son teknoloji ürünü cihazları takip etmekte ve hastalarına bu imkanlardan faydalanma olanağı sağlamaktadır. sürekli yenilikleri takip eden kurumsal yapısı nedeni ile, hastaların ve sağlıklı koşullarına tekrar kavuşmaları ve hastalıkları sürecinde de hastanede iyi vakit geçirebilmeleri için yoğun çaba göstermektedir.

Bandırma Özel Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Paşakonak Mah. Sağlık Sok. No:16 Bandırma Balıkesir

Telefon: 444 15 27

Fax: +90 718 65 67

Email: info@royalhastanesi.com.tr

Bandırma Özel Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bandırma Özel Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bandırma Özel Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Asd dedi ki:

  Bence bandırma özel hastanesine uğramayın

 2. Figen özdemir dedi ki:

  Temizlik işine girmek istiyorum

  1. Figen özdemir dedi ki:

   Temizlik işine girmek istiyorum noldu yardımcı olun çok ihtiyacım var

 3. Mehmet ali özdemir dedi ki:

  Şöförlük işi arıyorum

 4. nurcan kahraman dedi ki:

  temizlık ısınde calısmak ıstıyorum

 5. Seda Yıldız dedi ki:

  İş Arıyorum

 6. gülden yılmaz dedi ki:

  Temizlik işi arıyorum.

 7. gülden dedi ki:

  temizlik işine girmek istiyorum

BİR YORUM YAZ