Bandırma Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Bandırma Devlet Hastanesi Pertevniyal Devlet Hastanesi olarak 1928 yılında inşaatına başlanmış olup, yapı 1932 yılında tamamlanarak halkın hizmetine sunulmuştur. Hastaneye 1954 yılında B Blok, 1974 yılında C Blok, 1995 yılında D Blok hizmet binaları eklenmiştir. Hastane 1995 yılında isim değiştirmiştir. 19 Şubat 2005 tarihinde Kapıdağ Devlet Hastanesi ismi ile anılan hastane, 30 Mayıs 2009 tarihinde eski SSK Hastanesi ile birleşmiştir.

Hastanenin yeni binasının yapımına1995 yılında başlanmış, yeni bina 4 Ekim 2010 tarihinde hizmete açılmış, hastane açılışı ilse 23 Ekim 2010 tarihinde dönemim Başbakanı tarafından yapılmıştır. Böylece hastane son halini almıştır.

Bandırma Devlet Hastanesi hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak bilimsel ve vicdani etik değerler çerçevesinde tanı ve tedavi hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir. Hastane nitelikli ve sorumluluk sahibi bir ekibe sahiptir. Çağdaş altyapısı ile ülkeye sağlık sektöründe bir model oluşturmak ve referans olarak gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Hastanede bulunan birimler; ameliyathane, poliklinikler, servisler, yoğun bakım üniteleri, çocuk gelişimi, hemodiyaliz, endoskopi, odyometri, kemoterapi, evde sağlık, diyetisyen, psikolog, sigara bırakma birimi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, görüntüleme hizmetleri, toplum ruh sağlığı merkezi, gebe okulu ve laboratuvarlardır.

Hastane, gerek çalışanları gerekse misyon ve vizyonuna bağlılığı ve buna uygun bir çalışma prensibi çerçevesinde çalışması ile sektörde başarılı hastaneler arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

Bandırma Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Çanakkale Yolu 6. Kilometre Bandırma / BALIKESİR

Bandırma Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Bandırma Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Bandırma Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ