Banat İş Başvurusu

Banat tertemiz bir dünya ve sağlıklı bir hayat için çalışmak vizyonu ile yola çıkmıştır. Şirket misyonu ise, vizyonuna uygun olarak sağlıklı bir hayat için pratik, temiz, kaliteli, çağdaş ürünler üretmek ve insanlara sunmaktır.

“Hayata dair tertemiz fikirler” sloganını benimsemiş olan şirket 1947 yılında Lütfü Banat tarafından kurulmuş olan Türkiye’nin ilk fırça üreticisidir. Şirket, 1976 yılında Şenyuva Ailesi tarafından satın alınmıştır ve hala bu aileye ait olarak görünmektedir. Şirket, ağız bakım ürünlerinin yanı sıra Kişisel Bakım Ürünleri ve Ev Bakım Ürünleri de üretmektedir. Şirket, kurulduğu andan bu yana sürekli bir yenilenme halindedir. 1995 yılında şirketin kapasitesi arttırılmıştır. 2000 yılında Türkiye’nin toplam gereksinimi karşılayabilecek bir üretim düzeyine gelmiştir. Ayrıca şirket, toplam 43 ülkeye de ürün göndermektedir.

Banat, Avrupa Fırça Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu’nun üyesidir ve 1998 yılından bu yana ISO 9001 Sertifikası ile güvenilebilirliğini ispatlamıştır. Ayrıca şirket, misyonu gereği üniversiteler, Diş Hekimleri Odaları, Milli Eğitim Bakanlığı gibi yerler ile yapılan birçok projede yer alarak bu projelere katkıda bulunmaktadır. Yine misyonu gereği Türkiye’nin en büyük sağlık problemlerinden biri olan Ağız ve Diş Sağlığı konusunda okullarda çeşitli eğitimler vermekte, özellikle çocuklara bilinçlendirme çalışmaları yapmaktadır. Şirket geçmişten bugüne hiçbir prensibini kaybetmeden, sürekli kendini ve imajını geliştiren bir kurumsal yapı ile misyon ve vizyonu ışığında ilerlemeyi başaran kurumlar arasından yerini almıştır.

Banat İletişim Bilgileri
Adres; Derecik Mh. Ankara Asfaltı No: 21, Yeşilkent, İlkadım, Samsun

Banat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Banat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Banat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ