Bamtur İş Başvurusu

Tatil çoğu insanın senede bir kez yapabildiği kısa seyahatlerdir. Koca bir sene çalışıp yıllık izninde tüm seneni stresini atmak isteyen insanlar belki de bir yıl önceden planladıkları tatillerinin kusursuz geçmesini istemektedir. Bamtur uzun zamandan bu yana Türkiye’de özellikle turizmin outgoing sektöründe hizmet veren önemli tur şirketlerinden biridir. şirket sahibi Bertan Aner’dir. Şirket, deneyimli operasyoncu ve rezervasyoncular ile çalışmakta ve yılların verdiği tecrübe ile şirkete gereken yatırım yapmaktadır.

2011 yılında bayram turlarını iptal ettiği için basında iflas ettiği haberleri bulunan şirket, bu haberleri yalanlamıştır. İflasını vermeyen şirket yetkilileri, tatilzedelere ödemelerini yapmıştır. Bertan Aner, şirkete bir karalama kampanyası yapıldığını iddia etmiş, sadece outgoingte küçülmeye giderek daha kaliteli turlar yapmayı planladıklarını belirtmiştir.

Bamtur bilinen bir firma olmasına rağmen 2011 yılında yaşanan bu kriz nedeni ile müşterilerde bir güven problemi oluşturmuş, imaj zedelenmesi yaşamıştır. Şirketin imajını düzetmek için çeşitli kurumlara bilgi veren ve basında bolca röportaj veren şirket sahibi Bertan Aner, şirketin yatırımlarından ve planlarından bahsetmiş, ortaklık taleplerini de kamuoyu ile paylaşmıştır. Şirketin iptal edilen ödemeleri yaptığı bildirilmekle birlikte, kızgın tatil severlerin gönlü pek tabi alınamamıştır. Zira özellikle bir bayram tatilinde tur iptalleri müşterileri her zaman kızdırmaktadır. Olaylar sonrasında tecrübeli ekibi ile çalışmaya devam eden şirket, çözüm ortakları ile birlikte en iyi sistemleri kullanarak çalışmaya devam etmiş ve böylece iflas söylentileri ayyuka çıkmıştır.

Bamtur İletişim Bilgileri
Adres; Bağdat Cad. Kazım Özalp Sok. No: 22 Kulan Apt. Kat: 1 Daire: 2 Suadiye Mh. Kadıköy, İstanbulBamtur Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bamtur firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bamtur insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ