Bamesa İş Başvurusu

Bamesa 1962 yılında Barcelona’da Metales adı ile kurulmuştur. Geçen yıllar sonrasında müşterileri ile iletişimi arttırmak ve onlara yasal servis imkanları sağlamak için çeşitli merkezler açmak durumunda kalan şirket, gittikçe büyümüş ve adını birçok ülkede duyurmayı başarmıştır. Şirket, uluslararası alanda İspanya, Fransa, Türkiye ve Portekiz’de yerleşik servis merkezlerinden oluşan, ağ şeklinde faaliyet gösteren bir servis merkezleri kuruluşu haline gelmiştir. Şirket lamine edilmiş siderürjik ürünlerin tedariki konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda her müşterisinin ihtiyacına yönelik kesimler yapan ve bu anlamda çok çeşitli kalitelerde geniş çelik ürünleri yelpazesine sahip olan şirket, müşterilerinin kullanımına gerekli ürünleri sunabilmektedir.

Bamesa özellikle otomobil, beyaz eşya, inşaat endüstrisi, madeni mobilya sektörlerinin yanı sıra diğer sektörlerde yer alan en önemli firmaların da güvenini kazanmayı başarmıştır. Şirket inşaat demiri, uzun ürünler, yassı ürünler ve sandviç paneller gibi ürünlerin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin Türkiye sitesinde aradığınız ürünlerin listesini kontrol edebilir ve ortalama fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan herhangi bir şey varsa ya da yeni bir fiyat teklifi almak istiyorsanız firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirket kalitesinden ödün vermeden bir süreklilik politikası takip etmekte ve hizmet verdiği ülkelerin değerlerini de göz önünde bulundurmaktadır. Artarak devam eden servis sayısının ilerleyen günlerde daha da arttırılmasını hedefleyen şirket, bu yönde çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Bamesa İletişim Bilgileri
Adres; Muradiye Sanayi Bölgesi, İnönü Mah. Dr. Orhan Aksoy Cad. No:24 Muradiye/MANİSA

Telefon: (0224) 574 01 47

Bamesa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bamesa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bamesa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mesut güler dedi ki:

    İşe ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ