Bambi Ayakkabı İş Başvurusu

Bambi Ayakkabı 1961 yılında İstanbul Beyoğlu’nda faaliyetlerine başlamıştır. Önce perakende olarak ticaret hayatına giriş yapan Bambi, daha sonra 1966 yılında üretime başlamıştır. 1971 yılında bir yan kuruluş olan Arar firmasını bünyesine katmıştır.

Zamanla Bambi şansı yaver giden kuruluşlar arasında yerini aldı ve çeşitli bayilikler, şubeler sahibi oldu. Bugün Bambi’nin 61 satış noktası bulunmaktadır. Şirket ayakkabıcılık sektöründe el işçiliğini tercih etmektedir. 1971 yılı itibari ile komple el yapımı, deri bay – bayan ev terlikleri markayı diğer markalardan ayırmış ve markanın bilinirliğini arttırmıştır. Konusunda uzman, ayakkabıyı aşk ile üreten ekiplerle çalışan şirket, bunu yaparken kurumsal yapısından da ödün vermemektedir.

Bambi Ayakkabı geniş bir yaş grubuna hitap etmektedir. Her yıl sezon başında geniş bir koleksiyon oluşturan şirket, dünya modasını takip etmeyi ikinci plana atmadan, kendi koleksiyonları ile birleştirmektedir. Çok hızlı ve dinamik bir ekibe sahip olan şirketin hedefi AR-GE konusunda yapılan yatırımlar vesilesi ile Bambi kalitesi ve markasını birleştirmektir. Şirketin ürünlerinde hedef kitlesi ilk gençlik döneminde olan gruplar arasında olsa da sezonda her an yenilenen bir olmazsa olmaz listesi olan marka, koleksiyonda her zaman en moda en trend ürünleri, gece ayakkabıları ve günlük alternatifleri tüketici ile paylaşmakta. Ayrıca marka, hedef kitlesi teenagerlar da olsa, belli bir yaş ortalamasının üzeri tarafından tercih edilmektedir.

Bambi Ayakkabı İletişim Bilgileri
Adres; İOSB Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulv. İş Modern Ticaret Merkezi No:2 C Blok 13 Zemin Kat 1/1 Başakşehir / İstanbul

Bambi Ayakkabı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bambi Ayakkabı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bambi Ayakkabı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hande dedi ki:

    Satış danışmanı olarak çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ