Balyem İş Başvurusu

Asıl adı Balıkesir yem olan bu kuruluşun mimarlarından olan ve Balıkesir denilince akla gelen ailelerden biri olan Yırcalı ailesinin ülkeye kazandırdığı milli miraslarındandır. Yırcalı ailesi yaklaşık dört kuşaktır sadece yem konusunda değil birçok siyasi konumda da öncülük etmiştir. Balyem grubunun şuan ki üst yönetimi Rona Yırcalı ve oğulları Sırrı ve Sinan tarafından oluşmaktadır.

Ailenin Balyem deneyiminden önce sanayi geçmişi 1925 senesinden Rona Yırcalı’nın dedesi tarafından kurulan Muharrem Hasbi Un Fabrikasına dayanır. O yılların en modern un fabrikası olma özelliği gösteren fabrika Cumhuriyet yıllarının verdiği gelişimle Bursa ve Trakya’da da yeni tesisleri hizmete vermiştir. Ardından birçok gelişme ve faaliyet gösteren Yırcalı ailesi 1964 yılında Balyem Balıkesir’de faaliyete geçmiştir. Çok uzun yıllar Balıkesir ve çevre illerin istihdamına ve hayvan yemciliği ile ilgilenen Balyem 2004 yılında tamamladığı yatırımları ile Türkiye’nin istihdam ve yem ile en geniş kapasiteli tesislerinden biri olmuştur.

2010 yılında yaptığı yatırımlar ile Türkiye Yem Sanayicileri Birliği tarafından belirlenip cirosunu en çok artıran yem fabrikası unvanını almıştır. Balyem ülke istihdama büyük katkılar vermekle birlikte yeni Yırçal ailesinin birçok diğer hizmetleri ile de personel alımlarını ilan sayfalarında görülebilir.

Yırcalı Ailesinin Sosyal Faaliyetleri; Akhisar Yırcalı Anaokulu, Tev Kurucu üyeliği ,Tema Kurucu üyeliği, Best Balıkesir Basketbol Kulübü şeklindedir.

Balyem iş istihdamı yönünden Balıkesir ve çevre illerden birçok istihdam sağlamakla birlikte sosyal faaliyetleri ile de birçok genci geleceğe hazırlıyor.

Balyem İletişim Bilgileri
Adres; İzmir Yolu 6. Km., Balıkesir Merkez/Balıkesir

Balyem Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balyem firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balyem insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ibrahim Avsar dedi ki:

  Ben 22 yil dir yem sektorunde calismaktayim.Bir fabrika nin laboratuvar bolumunde(Rutubet,Protein,Yag,Seliloz,Nisasta,Kul Tuz,Kalsiyum,Fosfor,Urea,Ureaz,Aflatoksin Su a anlizi,Rasyon Enerji hesaplari yapmaktayim.)YENI BIR HEYCAN DUYMAK IÇIN SIZINLE ÇALISMAK ISTERIM.Saygilarimla.

 2. Meltem EVYAPAN TUNUS dedi ki:

  Ece Amca İlkokulu
  Hacıilbey Ticaret Meslek Lisesi ( Büro Yönetimi Ve Sekreterlik)
  Balıkesir MYO ( işletme Yönetimini )
  Okudum…
  Balıkesir Tarım Kredi. Koop.Birliğinde Staj yaptım,
  Sizlerle Çalışmaktan Onur Duyarım.

BİR YORUM YAZ