Balta Orient İş Başvurusu

Belçika menşeili Balta Gruop, Avrupa’nın en büyük dokuma halı-kilim üreticisidir. Akrilik halı üretimi yapmak üzere Uşak’ta kurduğu 2 dev fabrikasıyla hem ülke istihdamına büyük katkı sağlamakta hem de ürünlerinin %95’i dünya genelinde 100’ü aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.

Balta Group yer döşeme dekorasyonlarında trendleri belirlerken, yaratıcılık ve inovasyon anlamında da sektörel bazda pazar lideridir. Halı-kilim sektöründe sunduğu ürünler: dokuma parça halı ve kilimleri (Balta Rugs), duvardan duvara halılar ve mesken halı döşemeleri (Balta Broadloom ve ITC), duvardan duvara halı (Arc Edition) ve ticari kullanım için karo halı (modulyss) ve iğne keçeli ve teknik dokuma harici ürünler (Captiqs).

Balta Orient, Uşak Organize Sanayi Bölgesi 2’inci tevsi alanında 203 bin metrekare alan üzerinde kurulmuş tesislerde akrilik halı üretimi yapmaktadır. 12 milyon Euro’dan fazla yatırım yapılarak Uşak’ta kurulan 2 fabrikada, Belçika’daki tesislerinde kullanmak üzere halı ipliği üretilmektedir. 14 bin metrekare kapalı alana kurulu ilk fabrikasında 120 kişiye istihdam sağlayan Balta Orient, Türkiye’ye yaptığı yatırımı gün be gün artırmakta ve dünya pazarındaki yerini de sağlamlaştırmaktadır.
Balta Group, Uşak ili dahil dünya çapında 8 üretim tesisine ve Kuzey Amerika’da hizmet veren bir dağıtım merkezine sahiptir. Toplamda 3.300’den fazla çalışanın çaba ve enerjisi ile yürütülen Balta Group, pek çok pazarda şirketler için güvenilir bir ortak haline gelmiştir.

Balta Orient İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 102 Cadde N° 78 – 64100 Uşak

T: +90 276 266 77 40
F: +90 276 266 77 41
info.tr@baltagroup.com

Balta Orient Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balta Orient firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balta Orient insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Dudu dedi ki:

    Balta cok guzel bir firma bende balta ailesine katilmak istiyorum

BİR YORUM YAZ