Balorman İş Başvurusu

Balorman şirketinin, günümüzdeki durumuna gelmiş olmasındaki en büyük etken, iki önemli farkındalığıyla oluşturmuş olduğu sinerjidir. Faaliyetlerine 1958 yılında başlamış olan bu firma, ahşap alanında gerçekleştirdiği tecrübeler ile dikkat çekiyor. Özellikle 1990 senesinden sonra ahşap ve plastik komponentler hususunda profesyonelleşmiştir.

Tüketicilerine vermiş olduğu önem ve yapmış olduğu işlerdeki titizliğiyle bilinen şirket, sürekli Araştırma Geliştirme faaliyetleri içerisinde yer almaktadır. Tüketicilerini her zaman ekonomik olarak düşünen firma, en uygun fiyatı sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutmaktadır. Patent alanında ülkemizde ki öncü kuruluşlardan bir tanesi olmayı başarmıştır.

Faaliyetlerini geri dönüşümlü mamuller üzerine gerçekleştirmeye önem veren Balorman, ahşap sektöründeki icraatlarıyla devamlı olarak yeniliklere açık olmayı ve sürdürülebilirliğe özel önem veren bir şirkettir. Kaynakların verimli bir şekilde kullanılması, daha yeşil bir dünya için gerekenlerin yapılması ve müşteri odaklı çalışılması Balorman için çok önemlidir.

Balorman İletişim Bilgileri
Adres; Dereboyu Cad. Meydan Sok. No: 1 Beybi Giz Plaza K:9 D: 34 Maslak / İSTANBULBalorman Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balorman firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balorman insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ