Balnak Lojistik İş Başvurusu

Balnak, 1986 yılında faaliyete sokulmuş bir şirkettir. İlk kurulmuş olduğu zamanlarda Almanya hattında karayolu taşımacılığı hizmetleri sunma olan bir şirketti. Aradan geçen birkaç yıl içerisinde tüm Avrupa Kıtasına hizmet sunmaya başladı. Bunun yanında deniz ve havayolu hizmetleri ile dünya da ismini duyurmayı başardı.

Balnak şirketinin verdiği hizmetler şu şekilde sıralanabilir; Karayolu taşımacılığı, havayolu, denizyolu, demiryolu ve yurtiçi lojistik hizmetleridir. Ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetleri ile de bilinen bu şirket, toplamda 200.000 metrekare deposuyla ve 185 aracıyla dev bir kuruluş haline gelmiştir. Tüketici mutluluğunu ilk sırada tutan firma, çözüm odaklı hizmetleri ile rakiplerinden bir adım önde yer almaktadır.

Balnak Lojistik, İstanbul, Gebze / Kocaeli, Adana, Mersin, Bursa ve İzmir’de ofisler açmıştır. Yabancı ülkelerde ise acentelik sistemi ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Toplamda 100’den fazla acente ile ortak operasyonlar düzenlemektedir. Almanya, Yunanistan, İsviçre, Fransa, İspanya, İngiltere, Hollanda başta olmak üzere birçok ülkede acentelikleri yer almaktadır. Türkiye’de de 13 nokta da aktarma merkezi bulunmaktadır.

Firma 1990 yılında IATA sertifikasını almıştır. IATA hava kargo acenteleri sıralamasında birinci olmayı başaran şirket, 2001 senesinde ise Dünya Gazetesi tarafınca “Pazarında En Başarılı Şirket” seçilmiştir ve ödül almıştır.

Balnak Logistics Group insan kaynakları sayfasında, insan kaynakları politikası, iş başvurusu linkleri, iş güvenliği programı, stajyer başvurusu hakkında bilgiler ve yangın savunma programı hakkında bilgiler veriliyor.

Balnak Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:22 Erdinç Binaları A-Blok Kat:3-4 Güneşli İstanbul

Balnak Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balnak Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balnak Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ