Ballıca Güvenlik İş Başvurusu

Güvenliğin uzmanlık istediği bir çağda yaşıyoruz. Ülkemizde güvenlik sektörü içerisinde kendine sağlam bir yer edinmeyi hedeflemiş olan Ballıca Vip Güvenlik ve Koruma Şirketi 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İlk kurulmuş olduğu zamandan bugüne heyecanından hiçbir şey kaybetmeyen bu firma, değişimle uyum içerisinde olmayı başarmış ve değişimi yöneten pozisyonda olmayı hak etmiştir.

Şirketin genel müdürlüğü Ankara’da yer almaktadır. Yenilikçi bir iş felsefesiyle hareket eden şirket, kendi çalışanlarına ve hizmet alan müşterilerine en yüksek değeri vermektedir. Bu da şirketin değerini gözler önüne sermektedir.

Her geçen gün hizmet anlayışının değiştiği ve geliştiği bir ülkede olduğumuzun farkındayız ve işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Bizimle çalışacak güvenlik personellerine de en iyi eğitimi sunup, bünyemize alacağımız güvenlik görevlilerini titizlikle seçmekteyiz. En iyi olabilmek için, en ufak ayrıntıları bile en detaylı şekilde düşünmemiz ve planlamamız gerekmektedir. Biz de bunun bilincinde olarak hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

Ballıca Güvenlik ve Koruma Hizmetleri açık iş pozisyonları, özel güvenlik görevlilerinin temini ve seçimi, güvenlik görevlisi olmak için aranan özellikleri firma kariyer sayfasında bulabileceksiniz.

Ballıca Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Balgat, Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:183 D:2, Çankaya/Ankara

Ballıca Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ballıca Güvenlik’te kariyer yapabilirsiniz. Ballıca Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ